Říjen 2010

Staré lásky nerezaví... (My playlist 01 -10)

30. října 2010 v 20:09 | Loui |  Hudebníček
aneb to co je mi na světě velmi blízké - hudba :) Divte se nebo ne, jsou i jiní umělci, jiní lidé a také jiná hudba pro které mé srdce plesá. Mám prostě potřebu se vám odkrýt ještě o trošičku víc. Člověk se dá prostě poznat podle toho jakou hudbu preferuje. Nevím jaký obrázek si o mě uděláte. Protože já jsem naprostý magor a poslouchám většinou úplně všechno (řekla jsem většinou xD)
Moje knihovna ani nestačí přehrávat všechno co v ní mám. A věřte, že těch pomyslných sraček je víc než dost.
Ale asi si potřebuju nějak, prostřednictvím něčeho vylít srdce.
Asi bych to měla upřesnit :D Dneska jsem měla den blbec. Ráno vstávala brzo do práce. V práci se mučila za pokladnou a dělala neskutečné hovadiny (např. málem vydala zákaznikovi do tisíci koruny ale tu zasranou bankovku si nevzala, takže nebýt oné poctivé ženy du si zadřít držku do země.)
Nebo neskutečně dlouhé doučování angličtiny. Moje teacher ze mě musí být na prášky, ale pokud chci udělat maturitu musím se takhle ztrapňovat svou totální mega blbostí.
A co můj beloved brother - větší magor než já... A ke všemu na umučení, stáhnutí z kůže, nakrájení na kousíčky, zeškvaření a poté vhození do pece. Asi jsem moc brutální...
A vůbec mě to nežere.
A vůbec, mám celkem hlad.
V lednici samozřejmě nic není...
Ha, surprise... Matjesy v oleji. Tak přece si jenom pošušňám.
Sakra, může mi někdo vysvětlit jak jsem se dostala od hudby ke žrádlu? Aaaaw, asi opravdu potřebuji dlouhodobou terapii. Jinak to nevidím.

No mám takové tušení že bych mohla začít u předmětu tohoto článku.
Skladby jsou řazeny "abecedně" tak jak je mám v playlistu :D
Samo, že ne všechny...
To bych se tím přidáváním zcvokla.
Ave.
With The Love
od

13. Kapitola - BODYGUARD

29. října 2010 v 14:20 | Loui |  Bodyguard
Zdá se to neuvěřitelné - ale já sesmolila další díl povídky. Já nevím proč ale čím dýl jí píšu tím víc mám pocit, že je to horší a horší. Nezajimavé, trochu pošmodrchané a neuvěřitelně najivní. A co nejhůř - bojím se, že zubata Mary Sue se chce zmocnit Megan. Což já nechci připustit. Snažila jsem se tomu vhnout. Zase jsem pohořela xD Sakra, moje postava nemůže být MS... Och, proč vůbec skuhrám. Brak jako brak xD Snad mě neukamenujete a v téhle kapitole se neztratíte.

Not Afraid...

28. října 2010 v 20:49 | Loui |  Zpovědníček
To opravdu ne... Ale co na tom. Sedím si tu ve svým pokojíčku a přemýšlím o životě. Jo. Zní to absurdně. Jenže to absurdní je.
od

RIP Michael... Anniversary of 15 months

25. října 2010 v 22:33 | Loui
Je to další měsíc od oné smutné události... Odpočívej v pokoji...
Nic víc už nedokážu říct...
RIP
A jen tak naokraj, nedokážu skloubit školu, práci a domácí poviností s internetem... dejte mi pár dní a zase budu fit :)
Jo by the way :) Blog v tento den slaví své osmiměsíční narozeniny... Ironické. Neplanované. Smutné. Maucta.
With The Love

Ha, doma a v pořádku, kupodivu...

24. října 2010 v 22:06 | Loui |  Zpovědníček
...se ten náš výlet opravdu povedl. Je fakt, že bych si ho bez některých lidí dokázala představit ale bylo to vážně super!
Omluvte mě rodáci z Prahy xD Ale za celou dobu co jsem tam byla jsem potkala víc jak jednoho úchylného člověka xD Tam jedna ženska hodí po spolužačce banánovou slupku a policajt vedle se tomu směje. Někde se zas prodavač z Mcdonaldu tváří jako by ho někdo přinutil snít to co prodává (by the way už v životě se nepůjdu najíst do Mcdonaldu, to budu radši trpět hlady, než jíst takovej humus), nesmím zapomenout na plno fetek kteří chtěli nebo nabízeli drogy.

Ale proč rozebírat tu horší stránku. Začneme tou lepší. Třídní byla skvělá, což je co říct. Ve škole je na zabití, a to hodně pomalou a bolestivou smrtí. Sice nám pak zabavila pár flašek chlastu, ale což slíbila, že nám je vráti na stužkováku :D Jen si stěžovala, že má těžkej kufr. Dobře jí tak. Kdyby nám těch pět flašek nezabavila, nemusela se s tím táhnout :D
Památky v Praze jsou něco úžasnýho, exkurze v hotelu Anděl byla taky super a divadelní představení bylo taky skvělé.
Takže shrnuto podtrženo - bavila jsem se a jsem ráda, že tuto poslední cestu jsem absolvovala.
Amen.
With The Love

A tak se Loui znovu vypravila do světa...

20. října 2010 v 22:21 | Loui |  Zpovědníček
...sice ne, za hranice České republiky, ale do našeho hlavního městečka :) Buď to bude pořádnej fičák, nebo úplnej propadák... Kdo ví, po čtyřech letech jedem jako celá třída poprvé na výlet. No někdy to příjít muselo. Děsím se toho. Už jen z důvodů, že v naší třídě jsme rozděleni na několik skupin - debilové, pipiny, šprti (potažmo škaredky), ty bloncky ve předu, jo a ultra mega magoři. Do který skupiny patřím si domyslete. Pokud to bude propadák mám v báglu zbalený nějakej posilovací roztok (amundsena :D) a pokud to bude fičák, tak kámošky maj něco silnějšího xD
Já jen pokud nás po téhle akci nevyrazí ze školy, bude to naše největší zkouška a maturu dáme mrknutím oka xD
A jo... po dobu tří-čtyř dnů se tu opravdu neoběvím ...
Come Together xD
With The Love
od

David Garrett & Orianthi - Michael Jackson Medley - Berlin 08.06.

18. října 2010 v 22:48
Je tu jedna novinka co stojí za zmínku - a to že David Gerret a Orianthi udělali madely na své úžasné nástroje. Pro Gerreta mám slabost i když je němec xD Housle to jsou moje hobby.
With The Love
od

Co víc můžu dát - Michael a jeho přátelé

17. října 2010 v 13:40 | Loui |  Klipy
... vždycky jsem chtěla vidět Michaela v akci u náhrávání písniček. Jo jasně, to mi bylo dopřáno u We are the world... Ale je tu ještě něco jiného - What more I can give. Naprosto mě ta písnička uhranula. A navíc kombinace těch skvělích zpěváků co se na tom podílejí... A projev Celine na konci, pro kterou mám stejně tak jako pro Michaela obrovskou slabost, mě celekm zasáhl.
With The Love


Ochi re...

17. října 2010 v 13:01 | Loui |  Zpovědníček
... včera jsem Vás odbyla takovým nemastným a neslaným článkem. Důvod? Naše rodinka uspořádla oslavu narozenin. Čím jsem starší tím víc mě tyhle oslavy děsí. Věřte mi, s naší rodinou je to celkem o hubu něco slavit. Ale je fakt, že nikdy se nestane nic nového... Akorát debata o politice přišla mnohem dřív než jsem ji čekala. Teď do toho chtěli zatáhnout i mě, jelikož už jsem přece plnoletá a volby byli velice čerstvá zaležitost. Víte, politice nerozumím... a raději ani nechci. Je jedno jestli nás vykořisťuje ČSSD, ODS nebo TOP 09, nebo komouši. Všichni jsou to pakáž a dnešní volební strany vznikají jako na běžícím pasu. Až nějaká strana - je mi uplně fuk jestli to bude pravice, levice nebo něco uprostřed - nás dostane z dluhů, dá lepší podmínky pro praci, zvýší platy a přestanou rozdávat prachy které nemáme, budu uvažovat o tom, že za můj hlas stojí. Ale toho se zřejmě nedožiju. Takže jsem při první příležitosti zdrhla a dlouhou dobu jsem se ani neukázala... a proč taky? Všichni už celkem v náladě a já na antibiotikách, takže žádné potěšení z alkoholového oparu mě nečekalo. Mamka se nade mnou slitovala a nalila mi trošku kávoveho ouza (tradiční řecká vodka). Jenže jakmile jsem ucítila hašlerkový opar této tekutiny, zvedl se mi kufr. Není totiž tak dávno co jsem z čistého ouza byla na šrot a společnost mi dělal bílí kbelíček.
Takže naprosto znechucená jsem jsem se stáhla do pokojíčku a jako projev mého protestu a žalu jsem si pouštěla Mika (hodně nahlas). A jelikož v naší rodině máme Mika rády dvě, přidala se ke mě tetička, která těch keců měla taky plné zuby a tak jsme zčumákovali Moonwalkera (s českým dabingem - trošku mě děsily ty děti které volali na Mika - MajkLE!!! A co mě totálně porazilo byl nadabovaný Mikův hlas) nějaké ty videoklipy a další ptákoviny...
No což v noci to bylo taky peklo, otec byl rozhodnutý nás furt poučovat a dávat nám rady do života. Babička nemohla usnout protože děda děsně chrápal (opravdu to bylo děsivé a to jsem spala v druhém pokoji) a když jsem ji nabídla, že si to s ní prohodím, řekla, že mě nechce rušit a z té debilní postele nechtěla vstát.
Mám já to ale úchylnou rodinku.
Ale což, cvokhaus to jistí. Chocholoušek mě určitě přivítá s otevřenou náručí.
With The Love

Lisa Marie Presley v pořadu Oprah Winfrey

16. října 2010 v 22:00 | Loui |  Interes
Dlouho byli spekulace o tom, že Lisa dala rozhovor Oprah, a teď se to potvrdilo. Jejích rozhovor bude odvysílán 21. 10. 2010. Rozhovor se týkal vztahu Lisi a Mika, takže můžeme jen doufat, že Lisa Mika milovala a nepošpiní jeho památku. Už tak se dere dost špíny a jestli to maj být nějaké libůstky a perličky z jejich vztahu, tak to nepotřebuji ani slyšet. Ale nebudu špekulovat. Lisa mi nikdy nebyla příjemná, její - charakter a projevy mě nikdy moc nevzali. Ale nechci ji křivdit.
S láskou Loui