Listopad 2010

Je to kýč jak prase...

30. listopadu 2010 v 22:40 | Loui |  Zpovědníček
...ale jsem totálně vyžvejknutá a na víc se nezmůžu :( Sotva píšu tyhle řádky... Ani mluvit se mi nechce. Což u mě je fatální error. Ach... Snad se vám alespoň trochu líbí ta úúúúžasná vánoční výzdoba. Uvažovala jsem s tradiční změnou layoutu, ale přišla jsem na to, že nic měnit nechci a ani to nejde (Mike žádné vánoční fotky nemá xD). Ale, když už jsou ty vánoce, tak proč ne. Trošku jsem změkla když jsem viděla tu bílou pokrývku, svítící hvězdy a padajíci vločky. Sice stále zimu nesnáším, ale dokážu si představit vánoce s vámi. S rodinou a přáteli... Chtělo by to nějakou chatu, krb a velkou pohodu, aby jsem zača mít zimu opravdu ráda. Což je v nedohlednu... Takže budu jen tak sentimentálně snít a na tu bahnitou sračku se budu dál mračit :)))

With The Love

Zabte mě...

28. listopadu 2010 v 21:02 | Loui |  Zpovědníček
...před chvilinkou jsem dorazila z práce. Jedenáct hodin tupého zírání na knížky. Hauuu, a zejtra zase vstávat ve čtyři na praxi. Vůbec mě to neubíjí a vůbec to nezhoršuje můj zdravotní stav xD Ale víte co? Mě už je to jedno. Mám celkem dobrou náladu. Uvařím si čajíček a půjdu spinkat. A nikdo mě nerozhází :D I kdyby se o to pokusil, tak ho lusknutím prstu vyfakuju. Hm, Zejtra vařím jakésik vepřové žebírko přírodní, fazolové lusky a dušenou rýži. Nesnáším fazolové lusky. Bleah. Ale zato včerejší segedýnskej guláš co jsem dělalala v devět večer byl opravdu luxusní a vůbec to nesmrdí samochválou :D Akorát jsem neměla čas udělat houskáče, a kupovaný knedle nejím takže jsem si ho dala s chlebem :D:D:D Jsem to ale šikulka xD (nikdo mě totiž kromě mamky a tetky nepochválíl, tak to musím udělat sama :D:D:D).
No nic jdu vynormovat ty lusky a zbytek, ať mistrová neprudí a jdu dělat hááááájííí :-*
Miluju Vás
With The Love

Layout - MJ

27. listopadu 2010 v 18:46 | Loui |  Layouty
Ehm - chci umřít, nic mě nebaví, nic mi nejde, nikdo... A tak dobře už jsem sticha. Pravdou je, že se nudím. Teplota nechce jít dolů, všechny řady BBT mám za sebou a a a a nudím se. A ještě jednou - NUDÍM SE. Ani spát mi nechutná. Hlavu mám jak pěkně šišaťoučkej meloun, kterej ne a ne splasknout. Hm, pokusila jsem zapnout photoshop... A vylezla z něj tahle zrůdička. Teda tyhle zrůdičky - v celem článku jsou i jiný barvy. Já vím, já vím a omlouvám se. Jenže mě docházej nápady. V celku já moc originální nejsem, ale i tak si myslím, že tohle už je pod mou úroveň... Zasraná viróza.
With The Love
MJ (violet) - by Loui
od

14. Kapitola - BODYGUARD

24. listopadu 2010 v 21:47 | Loui |  Bodyguard
A přece se jen povedlo dopsat těch pár řádku. Hm. Nelíbí se mi a původně jsem ji chtěla úplně smazat a psát o něčem jiném. Nevím zda je zrovna tahle kapitola vhodná pro tolik "citů". Natož ještě celkem zmatených (což byl záměr ale vůbec se mi to nepovedlo tak jak jsem si to představovala...). Ale alespoň pochopíte jednu z částí co tvoří Megan.
God. Mluvím hovadiny. Čao =)

Čurák zvadlej...

24. listopadu 2010 v 15:20 | Loui |  Zpovědníček
... ano nemám dobrou náladu, ba možná i horší. Teplota se mi zvýšila, z nosu mi teče jak z vodovodního kohoutku, všude se věší vánoční ozdoby a začalo sněhopršet. Přesně za měsíc je štědrej den. Už chápete mou hroznou náladu? Nesnáším Vánoce. Mohla bych si podat ruce se sexy postavičkou Grinchem... Díky bohu za Mika a kluky z Big BANG theory, bez nich bych se ve své depresi utopila.
Zkusím dneska dopsat kapitolu k bodiguardovy... Ale je možné, že prostě usnu...

http://2.bp.blogspot.com/_k07pirzBU34/TNwjtygUQcI/AAAAAAAAGTY/yd9CexFLSlw/s400/Grinch.jpg
With The Love

Zasrat, nasrat, vysrat...

23. listopadu 2010 v 21:31 | Loui |  Zpovědníček
doporučuji nečíst dětem a lidem co nemaj rádi sprostá slova.. hej, název článku nezní přívětivě... To bude tím, že nemám dobrou náladu. Zase je tu ta děsná praxe a vstáváni ve čtyři ráno. Pak je tu chřípka, jež mě částečně připravila o můj krásný a sladký hlas. Vržu jak špatně promazané dveře a navíc se mi ozvala spolužačka ze základky... Po čtyřech letech. Naše konverzace začala jemným "ahoj a jak se máš"... A pak to přišlo, viděla totiž mé šaty ze stužkovacího večírku a náhodou by si je chtěla půjčit, protože její sestra NÁHODOU ty její úžasné šaty zničila. To je kurevsky hyenismus.
Měla jsem ji chuť poslat do té nejhlubší prdele světa.
Ano pane Kdovíku jistě Vám mé šaty půjčím, tím shodím svoje hodnoty na nejnižší příčku a budu čekat na to až mi je zničené vrátite zpět. A poníženě vám poděkuji, že jse do nich vstřebávala svůj pot.
NASRAT!
 Nenávidím tenhle typ lidí...
Zkuste si někdo něco takového a věřte, že moje imaginární něžná nožka bude kopat vaši prdel tak dlouho než ji nevykopne na Mars.
With The Love

Justin Bieber děkuje Michaelovi

22. listopadu 2010 v 12:38 | Loui |  Interes
Dobře, dobře, dobře... Teď si u mě hoch šplhnul... Budu sice nadále tvrdit, že jsou i lepší zpěváci než on, ale už budu zticha a nebudu mu křivdit. Uznal, že jen díky MJovi se zněj stala tahle super hvězda. A ne jen z něj.

Na včerejším 38. ročníku American Music Awards vystoupila spousta umělců, kteří se nějakým způsobem inspirovali u Michaela (Ne-yo, Usher...). Na konci poděkoval mladý zpěvák Justin Bieber Michaelovi. "Chci poděkovat Michaelovu Jacksonovi. Bez Michaela Jacksona by tady totiž nestál nikdo z nás."

A tady máte záznam:


With The Love

Přejetá tankem...

20. listopadu 2010 v 16:43 | Loui |  Zpovědníček
a pořádně xD Včerejší noc a dnešní ráno jsem propařila se svou ehm milovanou třídou na stužkováku. Jsem dolámana jako strouchnivělí koště ani si nepamatuju v kolik jsem přišla. Nemůžu skoro ani chodit. Kdo by se ale divil, když já magor tančila a tančila a tančila... A skoro bez pauzy, ty byli jedině, když jmse se pozvali na panáky :D Se zázrakem jsem došla domů... Jej xD Lidi to bylo úžasné *zasní se* jakože nečekala jsem od toho moc, ale třída se zase předvedla :) Jen mě zklamal jeden... možná dva lidé. Ale jinak jsem si to užííííííívala :D

Jop dlouho jsem tady nebyla, což? Omlouvám se, ale času nebylo. Jak jsem psala, byla jsem neustále v jednom kole. Pokusím se najít v mém nabitém programu čas na Vás, ale kdybych se náhodou neozvala víte, že dřu jak mezek a stoprocentné jsem s myšlenkama u Vás.
With The Love
od

Staré lásky nerezaví... (My playlist 11 -20)

16. listopadu 2010 v 21:49 | Loui |  Hudebníček
Čest práce soudruzi, sama se divím, že žiju. Víte co? Jsem zrála na cvokhaus. Je to jako začarovaný kruh: práce, škola, práce, škola... Aghrrr ani o státním svátku mi nedaj pokoj a musím klusat do práce. PROTESTUJU! Klidně půjdu cinkat klíčema a řvát, že chci revoluci! Aaaaw.
Puf.
Tak jsem to ze sebe dostala.
Jsem ukřivděná.
A bez důvodu.
No nic, alespoň mě o zítřejší půlnoci čeká něco příjemného.
Tedy, doufám.
Jdu na půlnoční premieru slavného Pottera. Předem říkam, jestli tam nebude dost Severuse Snapea, budu hlasitě protestovat.
Ale z předchozích dvou dílu teď nebudu doufat v zázraky, to by musel Yatesovi někdo pořádně prásknout přes hlavu.
Mimochodem xD Mám tu další várku z mého playlistu... Tak nastražte uši a hleďte na to co poslouchám za braky :D:D:D
With The Love
od

Singl Hold My Hand a klip One More Chance...

15. listopadu 2010 v 20:48 | Loui |  Interes
Začneme singlem... Brečela jsem. Nevím proč. Nestává se mi to často, a už vůbec né u takovýchto situací. Ale asi je kolem mě nějaké divné ovzduší... V každém případě mě tady ta písnička přesvědčuje čím dál tím víc, že Breaking News je fake jako brno... Víte, je obrovský rozdíl mezi HMH a BN... A to takový, že v HMH jde Mikův hlas slyšet, dává nám na obdiv to, že on a jeho zpěv se prostě nemění. BN je jen plno hlasité hudby, pár výkřiků a hodně vokálistů...
Hold My Hand má moj uznání, líbí se mi...

Konečná verze Hold My Hand

Klip k One More Chance je emotivní, hezky spracovaný... ale vadí mi, že žádný záběr není přímo na Mika... Snad až bude uveřejněn celý klip, budu víc než spokojená...

With The Love