Leden 2011

A Loui nám pěkně trpí...

31. ledna 2011 v 18:18 | Loui |  Zpovědníček
Ach bože, co jsem komu provedla? Dnešní noc jsem pořádně probulela... Chytla jsem totiž zánět očí a celej den vypadám jak nepovedené vietnamské dítě - sinalé s šikmýma očkama. O té zatraceně řezavé bolesti ani nemluvím. Vysvědčení dopadlo dle mého dobře. Hm, možná kdybych se opravdu snažila tak je ještě lepší, ale věřte... na těch známkách mi pramálo zaleží. Mojí prioritou je maturita :-)

Tohle celkem známe video mě vždycky pobaví když si ho pustím...
Takže záňetu nazdar a Michaelovi zdar :D
With The Love


18. Kapitola - BODYGUARD

30. ledna 2011 v 19:02 | Loui |  Bodyguard
No po měsíci konečně nová kapitola... Já jenom chci upozornit, že děj se odehrává v osmdesátých letech, takže něco jako mobily, notebooky a mega moderní zařízení si nepředstavujte xD Když třeba popisuji něco "moderně vybaveného" zkuste si to představit v mezích normy osmdesátky... Nebo vám taky přiblížím jejich oblékání - vysoké kalhoty, široké sukně, když šlo o mini, bylo to opravdu mini... boty na deseticentimerovým podpatku :D:D:D... A co vlasy... fičela děsná trvalá a taky účsesy které hlásaly čím větší tim lepší, kudrliny byli na místě :D:D:D:D xD
Proč Vám to píšu? Jen aby jste se zařadili trošku do doby ve které vlastně uvažuju...

Michael Jackson - Live and let Die...

29. ledna 2011 v 21:48 | Loui |  Vyrobeno mnou
Haaaaa, a já jsem ho přesrala *viz článek níž*. Povedlo se mi to! A už se to hřeje na YT xD
Samozřejmě se vám musím pochlubit. Je to moje prvotina. Takže je DĚSNÁ. Ale já ji miluji xD
Z celého toho videa se mi možná podařil konec s rozvíceným Mikem xD
No jen se podivejte ná to mé veledílo...


Do psí hadí...

29. ledna 2011 v 21:06 | Loui |  Zpovědníček
...vztekám se. Mám chuť mojeho milovaného starouška hodit oknem.
Ano mluvím o svém ctihodném notebooku, který mi dělá ze života peklo.
Dnes se mi nejmíň stokrát vypnul. A to jsem chtěla uložit jenom video, které jsem s velkým vynaložením a nervama spatlala dohromady. Nic se mi nedaří. Aghrrr. Ani nejsem schopná dodělat třetí maturitní otázku.
To video mě sere. Člověk se s něčím dlouhou dobu patla a pak to stejně výjde nazmar... Si ho můžu přehrávat korát v movie makeru. Nemá někdo Windows live movie maker a windows 7, že bych mu to s chutí poslala a zvědavě čekala zda jeho laptop či komp taky zhasne jako svíčka...?
God, zajímalo by mě proč ten chcípak zdechne jakmile se vždycky dostane k sedmdesáti procentům uložení. Aghrrr.
Lidi já mám takovej vztek.
Mlátila bych kolem sebe a mlátila...
With The Love

Tak už je po všem...

27. ledna 2011 v 19:12 | Loui |  Zpovědníček

...včera jsme ho pochovali. Hmmm, měl na tváři úsměv. Jako by spokojeně spal. A věřte mi, čekala jsem, kdy otevře oči, protře si je a pak se nás ospale zeptá "Co blbnete?". Ale nestalo se tak. Bylo to tak utvrzujíci, už nikdy nebude. Nezvládala jsem to... Chvíli jsem chtěla spadnout do blažené nevědomosti. Ani jsem si nevšimla, že jsem si rozkousala rty, když jsem se snažila potlačit slzy. Projev jež říkala neznámá paní, mi byl nepříjemný... co ta ksakru se měla co tvářit zarmouceně? Slova jež jsme sepsali s láskou, od ní zněla jako naučená básnička.

Polovinu lidí co se přišli rozloučit jsem ani neznala nebo si je nepamatovala... Je to ubohé, jak se naše rodina nestýká.

Ale víte co? Mike tam byl. Jeli jsme zrovna autem na smuteční hostinu, když v radiu začala hrát You Are Not Alone. S tetou jsme si pohlédli do oči, a mysleli na to samé. Nikdy jsem nevěřila na duchovno, nebo druhý břeh, kdo ví... možná něco přece jen je. A ať je Mike živý nebo mrtvý. Je to jeden z andělů, který se o něj dobře postará.


Knihovnička podruhé - Na větrné hůrce, Emily Brontëová (Wuthering Heights)

25. ledna 2011 v 18:33 | Loui |  Knihovnička
Na větrné hůrce - Emily Brontëová

Tato knížka, patří mezi mé nejoblíbenější. Je to příběh plný nenávisti, sobeckosti a lásky. Zní to ohraně. Ale věřte mi, je to jedna z mála knížek, co jsou originální a vše neskončí happyendem, i když konec je krásně zakulacený.
Jde o příběh Kateřiny, dívky z vyšších vrtev a Heatcliffa,  malého cikánského sirotka. Vyrůstají spolu, milují se, ale zlo jež je kolem nich a také v nich samotných jim znemožní být spolu. Navzájem si ubližují a tryzní své okolí. Až Kateřinina dcera nalezne to po čem toužila její matka a Heatcliffe. Je to spletitý příběh a já ho doporučuji všem co rádi čtou náročné knížky. Určtitě Vás zaujme jakým stylem je kniha vyprávěna, a jakou v sobě má hloubku citů, jež se na začátku zdají být tak chladné.


Nejoblíbenější postava: Hm, nejoblíbenější... Spíš bych řekla, že jsem fascinovaná Kateřinou a Heatcliffem.

Nejméně oblíbená postava: Hindley, bratr Kateřiny.

Nejoblíbenější část knihy: Líbí se mi část, kdy Heatcliff tráví čas u hrobu Kateřiny, zde je vidět jak moc ji miloval.

Názor na film: Zatím jsem ho neviděla, ale mám to v plánu.

Mám zpracovanou první maturitní otázku...

25. ledna 2011 v 17:03 | Loui |  Zpovědníček
... do češtiny. V skutku musím říct, že Oliver Twist nebyl až tak hroznej, sice jsem musela dát palec dolů za "mega happyend", ale taky musím přiznat, že jsem tomu kloučkovi držela palce xD.

V podstatě se nemám čím chlubit, těch otázek bych měla mít vypracovaných mnohem víc... Nějak mě chlácholí fakt, že polovina třídy nemá ani tu jednu xD.

Dneska jsem s mamkou, tetou a babičkou ukládala smuteční květiny na zítřejší pohřeb. Překonávám se, brečela jsem jen jednou a to jen malou chviličku. Jedním z důvodu, bylo to, že jsem uklidňovala babičku. A taky to, že by vlastně nechtěl, aby jsme kvůli němu vybrečeli potoky slz. Jeho odchod mě bolí, ale vzpomínky na něj jsou silnější...

Teď o tom ale nechci psát :)

Včera jsem si udělala radost a koupila si toaletku - Salvadora Dalího. Salvador je moje nejoblíbenější vůně. Asi to bude tím, že jako jedinná mi doopravdy sedla a spřátelila se s mým pižmem x)
Sice má peněženka utrpěla jemný otřes, a poté další co jsem si ještě koupila kontaktní čočky. Teď se mnou nemluví, tak doufám, že za chvíli jí to přejde.
Eu de toilet - Salvador Dalí

Snažila jsem se něco sepsat k povídce, ale asi to nechám až na příště x)
With The LoveStamps - King of pop

24. ledna 2011 v 20:20 | Loui |  Stamps
Jelikož nemůžu být ve věčné apatii, snažila jsem se nějak opravit to co jsem graficky spatlala před několika měsíci... Když se na to tak dívám je to děs a hrůza :) Opravit to moc nešlo, ale snaha byla, takže například  nově opravené wallpapery můžete shlédnout tady. Nebo dva zcela předělané dasigny tady a taky tady. Nečekejte zázraky, opravdu to nešlo moc upravit, jelikož to bylo zbabrané už někde u začátku a s některýma vrstvama se nedalo ani pracovat :) No a jako poslední bonbónky jsou známky, o které jsem se pokusila poprvé v životě... na poprvé to není špatný ale do pravých "stamps" to má daleko xD
Mlha přede mnou, mlha za mnou...

23. ledna 2011 v 21:26 | Loui |  Zpovědníček
divný to opar. Srdce bolí, ale bít dál musí. Je mi smutno, ale už jsem se vybrečela do té míry, že už to dál nejde. Totálně jsem si rozežrala kontaktní čočky a nové nemám. Tzn. musím nosit brejle. Nenávidím ty pitomé křápy, neustále sjíždějí z nosu a dělaj mi bolestivé otlaky. Bez nich bych si při prvním kroku rozbila hubu. Hold když je někdo slepej jak patrona.

Včera jsem byla v práci... ještě v životě jsem nezažila tupější majitelku obchodu než je ta, pod kterou "pracuji". Nikdy mě nenapadlo, že budu v práci trávit víc jak sedmnáct hodin... a za takovou almužnu.

Víte, snažím se napsat něco smysluplnějšího než jsou ty dva předchozí odstavce. No snad vás pobaví, že do čtrnáctého února musím přečíst osm knížek, které mi nejdou přes pysk xD. Dekamerona jsem vzdala - je tlustej, začátek je o blbostech a dál jsem se nedostala. Něco jinačího je Oliver Twist, jsem za polovinou. Sice je to místy nezáživné, ale jako klasika je to v pohodě.

Pořád plkám o blbostech, co... 

Právě jsem doskládala parte.

Tak jo, v nejlepším je dobré přestat :)

With The Love

Slza za slzou se řine...

21. ledna 2011 v 11:14 | Loui |  Zpovědníček
Slza za slzou se řine,
den za dnem plyne.
Světlo uhasíná,
černo černá tma se kolem rozpíná.
Odpočívej v pokoji...