Červen 2011

Morfujeeem!

30. června 2011 v 20:02 | Loui |  Zpovědníček

Secret - The Pierces
Myslím, že nadpis vám absolutně nic neřekne, maximalně to, že mi dochází nápady a já nevím jak pojmenovat článek.
Huf, tak znovu.
Byl to hrozně dlouhý týden, který mě nechal zestárnout o sto let.
Pokud nejsou problémy s otcem, jsou problémy s bratrem. Když v pátek nepřišel domů a já ho čekala do čtyř rána, myslela jsem, že ho zabiju. Naše zlatíčko dorazilo domů až opůl osmé ráno.
Nejsem jeho rodič, takže mu nemůžu skřivit vlásek, ale jakmile se ukázal ve dveřích neměla jsem daleko od toho mu vrazit, až by mu hlava odletěla.
Člověk si představuje pomaturitní radost jinak - velké gratulace, klid možná kytka od chlapského osazenstva.
Ale houby.
Jen stres.
Ale to se teď změní, na týden mi přijede Čokoládka a já se toho okamžiku nemůžu dočkat.

Ale mám dobrou zprávu xD
Celou dobu jsem pomaličku, ale jistě čerpala energii... a tudiž po mé královské návštěvě (Čokoládce), se znovu aktivně vrátím do blogařského života, konečně vás začnu navštěvovat a poctivě komentovat vaše články... A ano konečně se začnu věnovat i tomuto blogu...

RIP Michael... Anniversary of 24 months

25. června 2011 v 1:22 | Loui |  Zpovědníček
Requiem For A Dream

Dnešek je připomínkou dvouletého výročí, kdy se každému fans zastavila na okamžik země, a jeho srdce pukalo ve dví. I když má teď každý odlišnou víru. V tenhle den plakali všichni. Nebyli důkazy a nedůkazy. Jen prázdno a nevíra.
Ti kteří chtějí, uctí se mnou Michaelovu památku. Ti kteří věří v jeho život, ne. Ale jedno si prosím uvědomte. Obě "strany" věří jedinému - že Michael je na lepším místě a žije si tam pokojně...
Rest In Peace...
Máme tě rádi, Miku.

Teď možná z jiného soudku. Možná se podivujete, že jsem se tak dlouho neozvala, když už mám maturu za sebou. Jeden z důvodů mohl být, že jsem byla pernamentně v lihu (což je částečně pravda, od maturity nebyl den, kdy jsem šla spát s čistou hlavou.)
Jenže, problém byl v tom, že jsem pila leda tak na žal.
Nepíše se mi to snadno, ale věci se mají tak, že minulý pátek, přišel můj otec opilý domů (po měsíci detoxu), udělal randál, rozbil co mohl, zbalil si svých pár švestek a odjel nadřený autem k tetě do vedlejšího města. Díky tomu jsem si nemohla užít můj úspěch a věřte mi, že tohle mu budu vyčítat na dosmrti. Jsem tolerantní člověk a dokážu odpustit všelico, jen ne, tenhle jeho průser. Alespoň se omluvil.
Jenže... Ano je to tu jenže, dneska se znovu nedařilo sotva týden po otcově rošambo se rozhodl stávkovat i můj třináctiletý bratr, který včera odpoledne odešel ven a ještě teď se nevrátil domů. Mamka je v koncích, znovu se pohádala s taťkou a na jejich očích vidím, že svůj život bere jako jedno velké selhání.Neustále brečí.
Teď doufám, že se ji podařilo usnout, alespoň na chvíli. Já teď čekám na toho usmrkance a mám pocit, že jen tak lehnout si nepůjdu. Věřte mi, mám chuť ho zabít.
Jsem tak lehce pod tlakem, a proto se vám omlouvám za moji neaktivitu a úplnou ignoraci.
Vážně na to nemám.

P.S Tutti, ten týden bude pro mě vysvobozením :)

Je to hnus Velebnosti...

20. června 2011 v 13:08 | Loui |  Zpovědníček
Anytime

...Nemám páru co si mám myslet, dělat nebo jak se mám chovat. Když jsem čekala, kdy konečně příjde na řadu to s prominutím zasrané písmenko M, sotva jsem udržele slzy... Poté, co čas s velkým Č přišel a třídní mě vyzvala, měla tak pohřební výraz, že jsem málem utekla pryč. Ale což, k vaší radostí a i k mé vlastní, jsem se stala absolventem střední školy. Jinak řečeno - MÁM TO! S úsměvem mi učitelka poblahopřála a poprosila o dva autogramy. Já toho nebyla samozřejmě schopna - brečela jsem, z nosu mi tekli nudle (ale fuj) a ruce se mi třásli jako starýmu dědkovi. Až po pár lidech jsem byla schopná ji ty lejstra podčmárnout.
Jsem neuvěřitelně happy, i když se zdá, že můj otec vzal roha a doma to jde od desíti k pěti. Tenhle den mi nepokazí nikdo.
Mám pocit, že jsem se natrápila dost.
Malej moment, málem bych zapoměla - Holky (vy víte o kom mluvím) děkuji za vaši podporu, bez vás bych to nezvládla. Celej ten zdlouhavej proces jste se mnou protpěli a já vám budu nadosmrti vděčná!


Layout - MJ - Zeleno-oranžová hrůza

19. června 2011 v 15:37 | Loui |  Layouty
Jsem lína.
Jsem citově na dně.
Jsem nervózní.
A taky sobecka, blbá, naivní a já už nevím, co ještě.
Zítra to bude katastrofa.
A všichni chlapi mi můžou vlézt na hrb.
Jestli, budu mít někdy ten úchylný nápad se vdát, propleskejte mě někdo.
Mluvím hovadiny.
Před nedávnem jsem spatlala naprostou zrůdnost, a tak ji sem přidávám. Jediná věc, co ten design zachraňuje je Michael.
Ave


Přestaňte s hoaxem prosím

12. června 2011 v 13:37 | Loui |  Články, Reportáže
...Je to už pár neděl, co tento vzkaz na svém twitteru vyvěsil Jeremaine Jackson, a mě to od té doby hlodá v hlavě. Já samozřejmě znám (přiznávám jen některá) fakta, co beLivery přesvědčuje o tom, že Michael je stále na živu a tak mi přišlo správné sem napsat jak to vnímám já. Dopředu říkám, že lidem, kteří věří v Mikův život, nemám v úmyslu vyvracet jejich teorie. Jen chci ukázat ty své :)
Víte, Elvise Presley je také stále považován za živého, ale za celých 34 let o sobě nedal vědět. Vím, že je to z jiného soudku, ale dala bych to zde jako přirovnání. Má teorie ale spočívá v tom, že ač by si možná Michael přál nadobro zmizet od všeho zlého, nikdy by nedopustil, aby za jeho smrt platil nevinný člověk. Někdo si to možná představuje, tak že Michael se oběví a vše bude v pořádku, všichni budou šťastni a vše bude lepší (samozřejmě to je jen zkresleně řečeno)... Jenže, pravda je taková, že by byl ve větším průseru, než kdy vůbec byl. Vzpomeňme si na soudy, které jsou mediálně známe, stáli fůru peněz a plno lidí bylo obvinněných. Nevím jak vy, ale týkat se to mé osoby a poté zjistit, že člověk jenž byl považován za mrtvého žije a já jsem byla kvůli něj za cokoliv křivě obviněna a mé jméno bylo pošpiněno, žádala bych nehorázné částky k odškodnění. A věřte Michael by z toho nevyvázl lehce. Už jen za maření času soudců, by byl obviněn a těžce potrestán. Ať jsou důkazy jakékoliv, za následky všeho co se za poslední dva roky stalo by platil. Proto si nemyslím, že žije. Svou vlastní fingovanou smrtí by si jen uškodil. Michael miloval pohádky a rád vymýšlel příběhy. Jenže takhle nedomyšlený příběh plný chyb by zřejmě nikdy neuskutečnil... A kdyby ano, už nikdy o něm neuslyšíme :-)
Víte Michel pořád žije - vím, že to zní otřepaně - ale jen v našich fanouškovských srdcí.
Není to tak, že bych si nepřála, aby žil... Ale snad mě chápete :)


Jermaine Jackson, který je pro zastánce takzvaného'' Hoaxu'' jakousi modlou, se na svém twitteru vyjádřil k tomu, že mnoho fanoušků Michaela Jacksona si stále myslí, že je naživu. Jermaine napsal: ''Nechtěl sem toto napsat, protože tomu nemůžu uvěřit sám. Ale trápím se tím, že lidé na twitteru píší, že je Michael pořád naživu. Není. Prosím netrapte sami sebe s touto falešnou nadějí... Chápu, že se lidem těžko věří této zkutečnosti, ale přestaňte s tím, nikomu tím nepomůžete. Mám vás rád Jermaine''

Zdroj textu: MJ web online

Co dokáže udělat jedno přidání do přátel...

11. června 2011 v 13:12 | Loui |  Zpovědníček... vzpomínáte si na 14. června 2010? Samozřejmě, že ne... jak by jste mohli. Ale já ano. Byl to den kdy jsem odjela makat do Řecka. Byla jsem vyděšená, smutná a rozpolcená. Nic méně v Řecku jsem si to užila, byla tam spousty legrace ale i nervů a těžké práce v 45 stupňových vederech, kdy jsem ke zhroucení nechodila daleko. Za pár dnů to bude tedy rok, co jsem se vydala na pro mě nejtěžší zkoušku života. Bez rodiny a bez přátel. Úplně sama. Ale stejně teď děkuji bohu, že jsem měla tu možnost si to zkusit. Proč vám to ale píšu? Dneska si mě přidal do přátel na FB můj manager, kterého jsem dá se říct zbožňovala. Stavros byl týpek do nepohody, pokud jsem si ním měla šichtu zaručeně jsem se bavila. Vždycky vymyslel nějakou blbost, které jsme se všichni smáli. A jeho nesmrtelná věta byla : "Everybody outside! Now!" vždycky tleskal dlaněmi a tvářil se nadšeně. To my ostatní jsme se tvářili spíš zhnuseně, znamenalo to, že hosté (prasata) přišli a my museli zahodit pulírky a vylézt na světlo restaurace. Dneska jsem si uvědomila, že se tam tento rok nevrátím a srdce se mi sevřelo úzkostí. Víte, Řecko si můžete buď zamilovat nebo ho nenávidět. Já ho začala zbožňovat. Řečtina a i řekové jsou okozlující a já tomu propadla, zvláštní, že jsem na to přišla až teď. O to horší je odmítat nabídky, které mi teď posílají. Jenže je tu pár důvodů proč nechci odjet a jsou dost důležité... Takže možná napřesrok :-)
Další sraz fanoušků... a já tam zas pravděpodobně nebudu...

8. června 2011 v 19:46 | Loui |  Interes
Love Hurts - Gabriela Gunčíková
To je ke vzteku... Budu mít čas, budu chtít tam být, jenže s velkou pravděpodobností nebudu mít prachy a ani nikoho s kým bych tam jela :D
Život je svině. :D
Začínám bláznit.
Dneska jsem byla v práci. Celou dobu jsem trčela za pokladnou a smažila se jako vepřík na rožni. Do vytrín totiž pralo slunko a teplota okolního vzduchu byla nesnesitelná. Divím se, že ještě dýchám :D

No nic... Zde je info k dalšímu srazu fanoušků (užírá mě představa, že zase budu chybět :D):

Autoři projektů KING OF POP FOREVER & TRIBUTE DANCE BEAT IT 2009, Michael Jackson FOREVER & THRILLER WALKIN´ PRAGUE 2010 zvou všechny fanoušky a příznivce Krále popu - Michaela Jacksona na vzpomínkovou "The Official Michael Jackson Tribute Night" aneb "Let´s Michaeling" party do pražského klubu SaSaZu v sobotu 25.6.2011. Od 21-22hod ve vstup zdarma,potom 150kč. Více informací o párty se dozvíte na jejich stránkách facebooku.
Před samotnou akcí bude i pietní sraz, a to od 14hod na Staroměstském náměstí, u památníku Mr. Jana Huse, směrem k ul. Dlouhá. Více info zde. A poté se můžete zúčastnit MJ Tribute parník párty, a to od 17 do 19:30hod.
Zdroj videa: MJ Online web

Proč to?

7. června 2011 v 14:48 | Loui |  Zpovědníček
Včera mi napsala Čokoládka komentář, že vůbec o sobě nedávám vědět, a to mě vyburcovalo alespoň k menší reakci. Alespoň někdo jeví zájem xD
Nemám čas, chuť ani inspiraci ke sesmolení smyslupného článku, povídky či komentáře na vašem blogu. Proč to?
Protože jsem emočně vyčerpaná, v noci se mi zdavají noční můry a bohužel se z nich nedokážu ani pořádně probudit. Potom tu máme jedno obří malování babiččina bytu. Nejde mi do hlavy, kolik hovadin se vleze do dvoupokojového bytu. Bolí mě z toho celé tělo a všude je mega bordel. Taky jsme museli vyhodit fůru dědečkových věcí. Loučilo se mi s něma hodně špatně některé drobnůstky jsem ukradla z pytle na vyhození. Myslím, že by mě mamka zabila, kdyby věděla, co všechno jsem propašovala k nám domů.
Nikomu nepíšu, a když už tak mi stejně odpoví stylem, že nemám chuť odpovídat. Vzdala jsem to. A mám pocit, že pokud nebudu mít výsledky maturity budu nevrlá, nepříjemná a i kdyby měl někdo zájem se se mnou bavit já ho mít nebudu. Blbé co? Ale já nejsem stroj. Někdy mě prostě něco nebo někdo nebaví. Aleluja, jsem sobecký tvor. A je mi to fuk.
Takže teď omluvte mou ctěnou nechuť a žijte na plno.
Loui

All in your name - Michael a Barry Gibb

6. června 2011 v 20:21 | Loui |  Zajímavosti
Zdravím, jak už je o mě známo moc novinek už neuveřeňuji, přesto mě tahle celkově zaujala. Podle dostupných informací a ujištění Barryho Gibse ze skupiny BeeGees, uveřjní písničku All In Your Name, kterou s Michaelem připravovali. Barry nám dal kraťoučkou ukázku z písně už před časem, ale před pár dny uveřejnil delší nahrávku, která na mě celkem zapůsobila. Nestává se příliš často, aby se normální "smrtelník" mohl podívat na surový základ písničky bez jakýchkoliv efektů či hudebních nástrojů. A vidět pracovat Mika, to už je něco. Pořád nechápu jak může člověk zpívat tak vysoko a nepoškodit sluch sobě a ostatním do dvaceti kilometrů. Pravda, bavíme se o Michaelovi :D No nic, nahrávka je pod textem a já si ji jdu znovu pustit :D


Zdroj videa: MJ Online web

Icon Bases - Michael Jackson nr. 2

4. června 2011 v 8:00 | Loui |  Download
Holly Dolly - Dolly song

Právě teď jsem zřejmě v práci, dojídám poslední kousky snídaně a stěžuju si, kterej krypl už v osm hodin ráno stepuje před obchodem, aby si mohl koupit knížky, cdečka popřípadě hračky nebo bižu... Nicméně faktem je, že tohle píšu o půl jedné ráno a přednastavuji článek :D
Už jednou jsem zde uveřejnila icon bases, díky nimž si můžete udělat vlastní avtary a ozdobit tak svůj text. Stahovat jej můžete kliknutím na níže uvedený obrázek, který vám rozklikne můj účet na deviantArtu, kde v pravém sloupečku stačí kliknout na talčítko download :D Je to jednoduché :D Ořezaných obrázku je 38 = byla s tím velká dupačka = nepřivlastňovat za své nebo budu střílet. Ještě teď mě bolí ruka od toho mnohonásobného klikání na uložit jako > mj site > icon bases > nr. 2 > čislo > a přeměnění z jpg na png. Byl to složitý proces, věřte mi :D:D:D a dělat to osm a třicetkrát nebyl žádnej med :D
Takže zde to máte, užívejte dobře. Neplecha ukončena. Nox!