Červenec 2011

Yeah, dear friends, letím do...

31. července 2011 v 17:22 | Loui |  Zpovědníček
...Egypta, fuuu. Ve středu v 11:50 by s námi mělo odstartovat letadlo z letiště Leoše Janáčka v Mošnově a odplachtit nás do Hurghady.
Zasloužená, dlouho očekávaná a slunečná dovolená, která mě čeká mi v tomhle hnusným počasí zvedá náladu.
Po celotýdenní makačce v práci, jsem kolikrát přišla domů, lehla a spala. Teď vím jistě, že chci sedavou práci :D Na to si ale asi pár let počkám, počítám s tím, že začnu dělat někde pingla a pak se mi možná dostane lepší pracovní pozice.
Protože stát na nohou, tahat těžké věci a poslouchat nepřijemné, nadřazené a smaradlavé lidi, to není nic pro mě (prodavačka ze mě dobrovolně nikdy nebude, to vím jistě - stačí mi má dlouholetá praxe).
Neříkám taky, že obsluhovat mě nebaví, ale i to neni někdy med. Ale sedět někde v kanclu, to bych se zřejmě ukousala nudou.
A je to tu. Nevím co vůbec chci dělat, jaká práce by mě naplňovala. Huh.
Vidíte jak jsem odbočila?
No to nic :D Hlavní je, že moje mučení v práci na dva týdny jde k ledu.
Ještě než odfrčím, se určitě ozvu. Možná přidám i kapitolu k povídce...
Mám vás ráda.

Akáty šumí když padá déšť...

24. července 2011 v 12:37 | Loui |  Zpovědníček
...padá mi do vlasů a chce mi je splést...
Nebojte se, zas tak sentimentální nejsem. Neustále chčije a já dělám všechno proto, aby já i mé vlasy zustaly v suchu.
Začínám se psychicky připravovat na to, že celý týden budu chodit do práce na devítky. Huf, to je zabiják. Já vím, že vám to asi připadá jako normální pracovní doba, ale pro mě to bude hektické období, protože jsem zvyklá na kolotoč, kdy se mi směny, alespoň trochu mění. Ale měla bych si zvykat. Na výšku mě nevzali a pokud nepřehodnotí moje odvolání (nebyla jsem přijata z kapacitních důvodů) tak stejně budu muset hledat pevnou práci, abych mohla přispívat na domácnost, jídlo a tak dále :)
Už je ze mě velká holka :D
A co tím vlastně básnik chtěl říct?
Pokud bude moje aktivita nějaká řídká, pomyslete na to jak trpím v práci, čuchám smradlavé lidi a odpovídám na debilní otázky.

Heh, ale musím se pochlubit :D Další týden ve středu zřejmě odlítám do Egypta, kde si budu válet, smažit a škvařit šunky.
Bude to lahoda, mělo by to být totiž all inclusiv, pár metrů od pláže a dvěstě metrů od nákupního centra. Hotovej ráj na zemi.
Pokud to samozřejmě můj otec nepřekazí (moc se mu nelíbí představa arabů, chjo)
Ale nás je pět on je jen jeden. Takže si troufám říct, že má smůlu hošánek :D

http://www.travelesprit.cz/_SitePublic/IRImage/Thumb/5/547077.jpg

No nevypadá to lákavě?

Nejstřapatější, nejblaznivější, nejupocenější a nejnaštvanější... Hádejte, co jsem si vybrala? :D

23. července 2011 v 7:22 | Loui |  About blog


Byl to těžký boj (stejnak si myslím, že splňuje všechny kategorie :D) ale já na začátku tušila, že vyhraje upocenej Mike :D
Akorát jsem si nebyla jistá kterou, takže ehm.
Jsou tu tři :D
Tak si Babo vyber :D:D:D
Já nemohla odolat :D
No nic, jdu do práce :( :D

http://mjjgallery.free.fr/bad/tour/various/383.jpg

http://mjjgallery.free.fr/bad/tour/billiejean/024.jpg

http://mjjgallery.free.fr/bad/tour/various/299.jpg

26. Kapitola - BODYGUARD

21. července 2011 v 23:41 | Loui |  Bodyguard
Je to už několik dlouhých měsícu, co jsem přidala poslední kapitolu. Prvni to byl svaťák, pak maturita, nekonečné čekaní na výsledky maturit, poté deprese, pak jsem trávila dva týdny s Čokoládkou, no a teď jsem to dopsala. Nebudu se divit, kdyby jste si to náhodou nepamatovali, protože, já si to taky musela přečíst znovu. Je to velice sračkoidní, takže není divu a obzvlášť tato kapitola. Nesnáším se za to, ale co už, lepší to asi nebude.

Děti umírají hladem a vyčerpáním...

20. července 2011 v 23:00 | Loui |  Zpovědníček
Už dobrou půl hodinu tu bulím, a nemůžu se donutit přestat. Nikdy jsem si nemyslela, že jsem tak přecitlivěla, ale čím jsem starší tím víc se mě to dotýká a pořád si opakuji otázku, čím jsem si zasloužila život takový jaký mám a co uděli oni, že musí trpět.

Děti umíraly somálským matkám cestou do tábora hladem a vyčerpáním

OSN vyhlásila ve středu hladomor ve dvou oblastech na jihu Somálska, v Bakúlu a Dolním Šabele. Situace je tak špatná, že radikální islámská organizace aš-Šaháb blízká al-Káidě, která jih Somálska ovládá, umožňuje zahraničním humanitárním organizacím vstup a dodávky pomoci.


Podvyživené dítě v somálské nemocniciDesign - Paris Jackson (Uhm... just Paris)

20. července 2011 v 11:18 | Loui |  Layouty
Asi mě popadla grafická manie. Vím, že vás tím vysloveně nudím, jenže já si nemohla pomoct. Je to můj první lay s Paris a celkem jsem se u ní zapotila. Je těžké najít její fotky v hq kvalitě a k tomu jsou všechny ještě od paparazzi, takže jsem se musela jo přemáhat abych se tím vůbec překousala. Na počátku jsem neměla vůbec představu jak to bude vypadat. Takže jsem snížila laťku a řekla si, že to udělám podobným stylem jeko předchozí design. Hm, nechápu se - je to zase světlé. Aby jste pochopili. ještě před rokem jsem něco takové nebyla schopná spáchat. Jsem spíš na tmavší barvy, takže netuším kdo mě pleskl po hlavě.
No nic, vážení. Tohle je ten paskvil:


Layout - Michael Jakson (Man in the mirror)

19. července 2011 v 20:22 | Loui |  Layouty
Hm, vypadá to úplně jinak než jsem chtěla. Ale to vždycky takže si začínám pomaloučku zvykat. Neni to nejhorší ale překazilo mi to plány s tím původním, ale jelikož mám fantazii na bodu mrazu vylezlo s toho todle :D:D:D Asi se do toho začinám zamotávat. A ty jeho kudrliny, whuaaa, nesnáším pracné ořezávání. Napiplala jsem se s tím několik hodnin. Asi pět, možná šest. Takže. Kdyby se náhodou stalo, že by si ho někdo chtěl přivlastnit, nebudu hodná.
Uf, tak tady je to moje veledílo.Michael a jeho fanoušci

19. července 2011 v 15:30 | Loui |  Zajímavosti
Nějakým nedopatřením se mi podařilo najít velmi zajímavé a celkem i funny video s Mika a jeho fanouškem, který mu věnoval brejle. Mnozí z vás si můžou klepat na čelo a říct si, že to ten kluk nemá v hlavě v pořádku, ale mě to příjde jako jedna z možných reakcí, co bych prováděla já. I když se to zdá přehnané, já tomu klučinovi závidím jen co je pravda. No a když už jsem našla tohle video, dala jsem si tu práci a našla toho víc.

Toš tak tady je výše jmenovaný chlapák, který věnoval Michaelovi sluneční brýle, a měl z toho neskutečnou radost.

Více najdete v celém článku ->

Sexy Sexy Boy ▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ▋▌

18. července 2011 v 11:04 | Loui |  Zábavné
Tohle video jsme měli připravené pro naší zlatou letku, která se nám bohužel nepodařila uskutečnit. Ale hlavu vzhůru, však mi to rozjedem... spíš rozletíme :D No, nic tak se pěkně kochejte remixem TDCA a slaďoučkou tečkou na konci.
Já se teď psychicky připravuji do práce, alespoň, že je hnusně a mě nemusí být líto, že nejsem někde u vody :D
Mám Vás ráda


Autor: Discalah

Making of Ghosts

17. července 2011 v 14:26 | Loui |  Filmy
Makin of Ghosts je jedno s videii na které si pamatuju už od dětství, kdy jej pouštěli na české televizi jako film o filmu. Hráli ho později večer, takže moje přesvědčovací metody alá záchvaty pláče, křiku, vzteku, proseb a jiných donucovacích prostředků zabarali na mé rodiče a já mohla na Mika koukat. Ale jako každé dítě, když vidí něco strašidelného strčí hlavu někam kde se na to nemusí koukat jsem tedy skoro celej making protřepala za mamčinými zády (hm tohle poseroutkovství mi zůstalo do teď). Nicmémně jsem si to po letech pustila znova a skoro řvala smíchy... no a pak přišla návštěva u Čokoládky a já to znovu viděla, a tak mě napadlo, proč to nehodit sem, vždyť je to řádná prdel.

Můžu se na to koukat furt ( hlavně na to jak Mike imaginárně roztahuje obličej)... a s tím dědou to Mike prostě zabil :D:D:D
Takže užívejte makingu a já jdu plavat :D

Part One

Part Two