Srpen 2011

Somewhere over the rainbow...

29. srpna 2011 v 13:53 | Loui |  Zpovědníček

Možná někde na konci duhy, je opravdu něco, co o čem nepřetržitě sníme...

Pro začátek bych si chtěla jen připomenout, že dnes "slaví" Mike nedožitých 53 let...
Happy B-Day...

Je to už pěkně dlouho, co jsem se naposledy ozvala a připisuju to na vinu několika situacím, kterým jsem se nemohla a ani nechtěla vyhnout.

Jednou z příčin, byla moje mamča. Všechno se to nějak pohnojilo. A v tu chvíli jsem nemohla ignorovat, fakt, že někoho takového jako je moje mamka něco nebo spíš někdo trápí. Nebylo jednoduché ji přimět k pár těžkých rozhodnutí, ale věřím, že ji bude všude líp než tam kde ji šikanovali a snažili se ji vyštípat pryč už deset let.
Jsem na svou mamču hrdá, a to právem.

Taky je tu ale člověk na kterém mi záleží a je těžké si představit, že nebude blízko a brzy mi odjíždí au-parčit do Irska. Jsem z toho celkem ještě krapet mimo, a tudiž sem si nechtěla nechat ujít příležitost s tímto člověkem být.
Sotva mi dochází, že už odlétá za pár dní. Uf, trochu (víc) to zabolelo. Asi jsem se s tím pořdně nesmířila, nu což. Pevně budu doufat, že se mi jednou vrátí... I když začínám o tom dost silně pochybovat. Nikdy nechtěla zůstat...
Snad nebude mít nic proti, když se zabalím do balíku a dojdu jí zásilkovou poštou.

Další věc, která způsobila moji neaktivitu byla čirá únava, nenápaditost a stres. Připadám si jako stará babka, to je hodně špatný pro zatím náctiletého člověka. Hm, v jedněch chvílích mám pocit jako bych toho na svůj věk prožila příliš a v dalších si říkám jak málo o světě vím.

Asi Vás unavuji svým neustálým žvatláním...

Jen chci poděkovat všem, co stále při mě drží - Čokoládce, Zuzance, Lenči♫♪, MiShe, Michaeljacksonkop1, S. Annie, ISI - měsíční svit a mnoho dalším, které nosím v srdci a myslím na ně. Moc mi pomáháte, díky.

Uf, málem bych zapoměla, určitě jste si všimli nového vzhledu, který se liší od všech ostatních, které jsem kdy měla. Chtěla jsem vzhled udělat tak jako vždycky, né moc odlišný od toho minulého, ale pár věcí nebo spíš lidí mě přesvědčilo o téhle změně. Že, Čokulko - love ya ;-)
Snad se Vám změna líbí...

Port*kuck*rét Michaela :D

16. srpna 2011 v 23:07 | Loui |  Kreslím
Zdravím, zatím jsem ještě bohužel neobdržela všechny fotky, abych vám ukázala mojí dovolenou a k tomu jsem zase zavřená neustále v práci, něco pro vás ale mám :D Trošku jsem nám zprznila Mika, ale podobá se mu a to je hlavní.
Trošku teď ale odbčím, chci se omluvit všem které zanedbávám. Hlavně Čokoládce, Zuzance, Annie a dalším které mám ráda, ale prostě nestíhám a nestačím :/ Doufám, že mi odpustíte a brzičko se nakopnu k aktivitě :)


Tohle je můj patvor... já vím já vím. Pusa divná, oči bez života, kudrlinky šuré, ale kreslila jsem to s láskou, takže si radějc nebudu nic vyčítat.
Je to focené, protože můj scener je na hovno :( Takže se nám Miki leskne jak psí kulky :)
Zkusím to pak ještě napravit :)
Miluju vás

Opa opa! Už je to tak...

13. srpna 2011 v 17:59 | Loui |  Zpovědníček
Opa Opa - Antique

... dnes ráno jsme v pořádku přistáli na letišti Leoše Janáčka v Mošnově. Nebudu lhát, ten pobyt v Hurghadě bych si klidně prodloužila... byla to neuvěřitelná pohoda obřích rozměrů (pokud jsem ignorovala svou rodinu), ale něco a snad i někdo mi tam chyběl :)
Mám pro vás hafo novinek, vyprávění a fotek, ale zrovna ne všechno mám dostupné, takže o moje dojmy, újmy a průjmy (bohužel :D:D:D) se s vámi podělím později. Ale řeknu vám, bylo to bájo.
Moře perfektní.
Hotel LUXUSNÍ.
Angličtina ušla.
Egypťané na své poměry hrozně milí...
Akorát ta chudoba... Ta mě ničila - žebrající muslimky držíc na hrudi miminka která natahují dlaně... Člověk se až styděl za to jak si žije a oni trpí...
Ale dost s nepříjemným.
Mám nostalgickou náladu, včera jsem se ještě rochnila v moři, tančila "belly dance" a popíjela koktejl (vodka, 7up, barevná šťávička a nějaká ta limetka - to se potom lítalo :D) v bazénu.
Ach jo.
Zatím je to vše. See you soon :)


27. Kapitola - BODYGUARD

3. srpna 2011 v 0:17 | Loui |  Bodyguard
Ahojky milé děti, mám tu slibenou kapitolu. Není nic moc, celou dobu jsem se na ni těšila a teď jsem z ní akorát zklamaná. Tak doufám, že vy nebudete. Lenča si přála, abych tam konečně hodila taky Mika. Takže máš ho mít. Sice ještě nezabírá všechen prostor, ale dostalo se na něj :D
Je to trošičku delší, ale já si nemohla pomoct.
Ave
A prosím nezapomeňte na mě myslet dneska odpoledne, ať s náma to letadlo nesletí :D:D:D