Říjen 2011

Just call my name....

31. října 2011 v 21:42 | Loui |  Zpovědníček
...můj život je teď jedna velká sračka.
Smrudutá a rozteklá...
Nu což já s tím dokážu žít...
Ale plno lidí mi neuvěřitelně chybí. Stačilo si jenom pustit TII a koukat na to jak Mike zpívá I´ll be there, a okamžitě mám chuť zavolat hned několik jmen, aby se mi ukázali a já je samou láskou mohla umačkat k smrti. Takže nadpis není ž tak od věci.
Dvě osoby zřemě už v životě neuvidím a dvě jsou ode mě strašně daleko. Potřebuju papírový kapesníčky, abych si setřela tu nechutnou nudli a rozmazala ještě víc černou řasenku. Je mi smutno.
Totálně odporně smutno.
Dlouhou dobu jsem to držela v sobě, ale teď to nějak prasklo a já tu jen tak řvu.
No nic lidi... Jdu se dokoukat na šou, která měla skončit Happy Endem. A zazvpomínat na věci a lidi, které miluju...

Podle hvizdu poznáš pizdu...

25. října 2011 v 19:34 | Loui |  Zpovědníček
...Pizda jak pizda, ale ten čurák co hvízdá...
Nemám náladu na nic a na nikoho. Nemá smysl vypisovat, že mě mrzí, že nic nestíhám. Nemrzí. Jsem alergická na všechny lidi kolem. V práci je to o hubu, každý den příjmu přes čtyřicet hovorů (a jsem za to slušně zdupána má jich být víc) z toho je 25 hovorů s kretény, co si pořádně nepročtou faktutry. Deset pak se starouškama se kterýma řeším hovadiny dobrých patnáct minut. Pak tři a půl hvorů s dealerama a jeden a půl s normálníma lidma. Jestli tohle budu dělat delší dobu, zblázním se. Zasranci zkurvení. Nechápu jak tuhle práci může dělat někdo jeden rok na tož šest a více let.
Začínám mít všeho po krk. Výjdu z toho blázince, vrazí do mě týpek podívá se na mě a pak jde dál. Pak se mi někdo diví, že nadávám do alelůja. To samé když na chodbě u výtahu pozdravím sousedku a ta neřekne ani BŮŮŮ. To bych ji nejradší chytla za ty její krátké pačesy a sladce ji připoměla, že se má chovat slušně.
Pak mě čeká doma vygumovaný bratr, který dělá jednu hovadinu za druhou. Ale chuj s tim. Jestli nepřestane čeká ho pasťák. Pěkné. Velmi pěkné. Mamka teda podala výpověď ale růžově to do budoucna nevypadá.
KURVA.
Pořád se mi zdá o té zasrané práci. Mám noční můry, ze kterých se nemůžu ani vyspat. Ale kde mi dají do hajzlu 92,- za hodinu. Nikde.
Dvakrát kurva.
No, oficiálně tedy ohlašuju, že končím s veškerou aktivitou.
Nevím na jak dlouho.
Pokud se budu chtít vypsat z deprese, napíšu.
Ale nečekejte moje reakce. Protože žádné nepříjdou.
Není to pěkné, ale přiadá mi, že tohle je teď jedna z těch nedůležitých věcí pro mě. Michaela stále miluju a poslouchám, ale cvokatím a stejně nic nepřidávám. V tuto chvíli se protě potřebuji jenom vypsat a nezaobírat se něčím, co by mi přidávalo starosti...
Je mi líto.

Příšerky s. r. o - Layout

20. října 2011 v 17:18 | Loui |  Layouty
:) Málem bych zapoměla, že jsem něco takového spatlala :)
Už se mi na to ve složce práší hodně dlouhou dobu. Takže...
Je to úchylné :D
Ale pro ty co máj rádi příšerky, nebo tento styl layoutů, určo by se pro něj našlo využití :)
To je asi vše.
Kdo má zájem - mail je v pravém menu ;-)


Will You Be There - trochu jinak...

17. října 2011 v 23:26 | Loui |  Zajímavosti
...Jak jsem říkala, moje plány se zhroutily jako domeček z karet a zase sem nic nestihla. Who cares? (Smějící se)
Akorát bych byla neskutečný barbar, kdybych to sem nedala. Ta dívka má zlato v hrdle, a Mike ví, že tohle je prostě krása nesmírná, až mi vstávali chloupky od neskutečného mrazení v zádech.
Nádhera.
Kde ta holka tak dlouho byla?
Ne, že by mě už nepřekvapila před tím, kdy předvedla excelntní výkon s písničkou od Byonce, ale tohle je favorit. Už jen pro to, že WYBT je srdcovka sama o sobě a je velice málo zpěváku, kteří to dokážou takhle nádherně zazpívat a neurazit tím... Jestli vůbec nějací jsou :))))
Páni...
WOW


Video převzato z : MJWeb

A tohle je první Audition, kde se ukázalo, co v ní je :)))


Tak to nemá chybu :D:D:D

16. října 2011 v 22:54 | Loui |  Zpovědníček
... Člověk se hned cítí líp, když po dlouhé době zapne net a chce se podívat na novinky a uvidí tam tohle... Teda myslím tím nedobrovolně trsajícího Shreka na Thriller :D:D:D:D Vážně, tohle jsem potřebovala.
Já vím zase jsem neaktivní, ale co s tím - za tu dobu, co jsem se neozvala jsem se parkrát ukazala na sociální sítí FB a dvakrát na skypu. Drastická změna pro člověka, který byl zvyklej toho zvládnout mnohem víc.
Asi je to nemoc z povolání, tam čumím do kompu pořád. A to je další věc - stále mám práci, jen si nejsem jistá na jak dlouho, doufám, že alespoň do konce měsíce to vydržím. Prachy nutně potřebuji - jak proto, abych část dala rodičům, tak na to, abych odsud mohla vypadnout. Je jedno kam... A další bod - musím se pochlubit - ozval se mi Amík :D Teď je pracovně na Krétě, chjo...
Taky se mi poslední dobou zdaj zvláštní sny. Nejsou nepříjemné jen zvláštní. Když jsem minulej týden psala v práci důležitý test, zdálo se mi to ráno o dědečkovi a já i když jsem věděla, že si nic nepamatuju, jsem ho zvládla na výtečnou. A přesně vím kdo v tom měl prsty :)
A včera ráno i když se to může zdát psycho, se mi zdálo o Mikově dceři Paris, povídali jsme si - a dokonce to nebylo od tématu. Myslím, že ten rozhovor si nechám pro sebe, ale wow, bylo to zvláštní :) Asi se začnu těšit na to kdo mě ve snu navštíví tentokrát :D:D:D
No nic jdu se osprchovat. Pro dnešek to všechno balím, ale udělala jsem erární plán jak vás postupně navštívím a doženu to, co jsem zmeškala. Nečekám, že výjde - nikdy to nejde podle toho co chci, ale budu se snažit to splnit :)
Huh málem bych zapoměla... Tady je Thriller-Donkey, užívejte a smějte se :)

Video převzato z : MJWeb

Všimli jste si, že...

5. října 2011 v 23:03 | Loui |  Zpovědníček
... to už bylo hodně dávno, co jsem uveřejnila naposledy článek, který se výhradně netýká mě? Nebo vůbec nějaký článek?
Připadám si čudně a nevím kdy se tenhle blog stal mým deníčkem a celkem jsem se toho zlekla. Ale asi se prostě pořádně potřebuju vykecat a tímhle si i utřizovat myšlenky...
Jen jsem chtěla říct, že v práci je to masakr - říkám to asi každému na potkání, ale což.
Tolik informací co do nás cpou, jsem nikdy neabsorbovala. Vážně se bojím, že to nezvládnu. Školení je hodně složité a už teď se ztrácím ve všech těch aplikacích, systémech, službách, balíčcích, zvýhodněných cen atakdale atakdále věcí...
Nabíhá mi už druhý týden a stále se necítím na to, abych byla schpona někoho během šesti minut obsloužit aniž bych nerozkopala celý systém a nevyhodila budovu z povětří :D
Začínají nám taky naznačovat, že pokud to nebudeme zvládat postupně budeme opouštět jejich tým :D