1. Týden - aneb jak se mě pokusila zábít chřipka

18. února 2012 v 14:02 | Loui |  Zpovědníček

... nebojte, nebude to takový horor jak napovídá nadpis. Alespoň myslím. Well, jak to tady vůbec šlape?
Musím se přiznt, že sama si nejsem jistá, ale zjistila jsem plno faktorů (možná ovlivněných tím, že jsem měla hlavu jako meloun a plíce v jednom ohni - což možná i celé tělo, to nevím jistě maj tu totiž jen dětský teploměr do uší :D)
  • děti vůbec neposlouchají maminku (jen to nejmladší a to ještě jen když se mu zachce)
  • všichni tu po sobě řvou (buď ve zlosti nebo veselé nálady)
  • všude je tu nehorázný bordel a když vejdete rodičům do pokoje myslíte si, že vybuchla bomba
  • předchozí au-pair, která je tu ještě do zítřka nemám absolutně ráda. Je to mrcha.
  • zatím jsou ke mě milí, ale kdo ví, co za teror nastane potom :D
  • malé dítko mi stále říka Penisa (or Benisa). Hádejte čemu dávám přednost? No ale tak, zatím mě to moc netrápí protože jakmile se oběví ta sůva (au-pair) tak řve Anka! Anka! Anka! Jen, mám starost jak to vezme až odejde, protože s ním byla už od narození.
Tenhle týden byl fakt děsivý, už jen z toho, že jsem dostala nehoráznou virozu a bylo mi neskutečně špatně. Moje prášky mi nezabírali a když ty jejich jo, tak mi úspěšně došli a když jsem Kelly slušně poprosila o další várku, že ji to i zaplatím tak mi řekla, že mi to koupí ona sama, že si nemám dělat starosti. Ale asi jsem měla, protože, na mě zapoměla.
Takže jsem si pomaličku v tikosti umírala, když mi volala Veru (au-pair z minulé rodinky), jak se mi daří - úplně se zhrozila a dala mi k telefonu Adama, chudák skoro dostal šok :D:D:D Tak si představte - ještě v osm večer vyjeli ze Southgate aby se dotrmáceli skoro hodinu cesty, aby mi dovezli léky, džus a nějaké jídlo. Protože v ten den jsem nemohla absolutně nic pozřít. Takže teď je mi o ždibec lépe ale dobře mi zatím není. Což mě dere. Nemocná nebývám často a když, tak mě to rychle přejde tohle to mám určitě za trest. I když nevím, co jsem provedla. (Seve o tomhle si s tebou mimochodem promluvím). OchRozpačitý

No nic přátelé jdu si na chvilec lehnout, za chvilku pro mě přijede Verča s adamem tak ať jsem nachystaná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama