Březen 2012

I choose Janet...

28. března 2012 v 14:20 | Loui |  Zpovědníček
Ach ano, stíhám to a znovu se zapojuji do Čokoládčina Mikegasmu :D

Tentokrát jsme měli za úkol vyhledat fotečky, videa a etc. s ženským osazenstvem Jacksonovského klanu.
Mám toho víc, ale prvně uvedu můj soutěžní kousek(přehrejte si jej rovnou na YT):

Hledala jsem tohle video sakramentsky dlouho, protože jsem přesně věděla, co chci - a to je pak se mnou těžké.
No inu našla jsem. Janet je k sežrání a Michael taky :D Určitě se u toho nasmějete :D

Tohle je pro změnu se všemi bratry ale Janet tu není o nic míň roztomiloučká než v předchozím videu.

Taky co bych to byla za fandu, kdybych sem nehodila Scream, že?

A teď bych se mohla pro změnu vrhnout na dávku fotek, what do you think?
:-) Neodlučitelní... To je to správné slovo, které je vystihuje...

Such sweet children

A tohle jsem si prostě nemohla odpustit :D

No a abych neošidila gifka, tady nějaké máte :D


Wallpaper - King of our hearts

27. března 2012 v 0:15 | Loui |  Wallpapery
... Loui chytla grafická mánie. I když za to může částečně Čokoládka Milka, protože, když jsem viděla její skvělé wally, dostala jsem chuť taky nějakej udělat. V podstatě to dopadlo nemastně, neslaně - moc jsem si na něm teda nepochutnala. Znáte většího cvoka, který dokáže nad jedním wallpaperem ztrávit bezmála 20 hodin (of course, že ne v kuse). Jednou se mi nelíbilo to a pak zase tamto. Ani teď s tím nejsem nijak spokojená (maximálně s tím kouřem, to se mi povedlo - muhehehe :D:D:D) Ale jinak nic moc, vážení :D
Ale co už. Vyšla jsem ze cviku. Ave já!

6. Týden - aneb miluji je víc a víc...

25. března 2012 v 14:34 | Loui |  Zpovědníček
... přesně tak, nevím, čím je to způsobeno, ale tuhle rodinku začínám milovat víc a víc. Dostávají se mi celkem pod kůži a je jedno jestli to jsou rodiče nebo děti.
Mám z nich neskutečně dobrý pocit, a i když jsem někdy vyčerpaná jako prase, ani jednou jsem si neposteskla nebo nepostěžovala. Zjistila jsem, že to vlastně dělám ráda. A že oni mě mají rádi taky.
Mezi ostatními au-pair se kterými jsem se seznámila, když dojde na stěžování si na rodiny, mlčím. Někdy si připadám jako idiot, ale proč si stěžovat na něco, co mi nedělá problém. Asi mám z pekla štěstí. Jinak si to nedokážu vysvětlit. No nic, ale projdeme si rekapitulaci minulého tejdne (jo já vím, něco se neustále opakuje, ale já si tyhle vzpomínky prostě chci zapsat, abych na ně nikdy nezapomněla)

Pondělí proběhlo relativně v klidu. Malého jsem nakrmila a oblékla bez boje, dokonce i do školy jsme došli na čas (spíš bych řekla o hodně dřív, ale komu to vadí, alespoň jsem mohla podřistat s Nďou která tam už stála s její svěřenkou Mayou). Brodey se během čekání na otevření nursery, ke mě tulil, objímal a snažil se upoutat veškerou mou pozornost, takže jsem se cítila jako king (no co trošku jsem se předváděla, když všem ukazoval jak mě má rád :D)
Pondělí mě akorát zkazila Veru a Adam (předchozí rodinka). Měli jsme se sejít v sobotu po dlouhých třech týdnech, ale Adamovi do toho vlezla rodinná návštěva tak to vše padlo. Tak, mi napsali, že to přehodíme na další týden. To měli ale smůlu, protože jsem měla domluvený babysitting. A když jsem jim to napsala, sranda začala. Prvně mi přišla smska, že si myslí, že když člověk chce tak si zařídí cokoliv. To mě urazilo, ale reagovala jsem na to poměrně slušně, ale to co přišlo za smska pak. Vážně jsem se rozesmála, nevím jestli hořkostí nebo debilismem, to můžete posoudit samy.

Ahoj Deni, rozprávala jsom sa s Adomom o nasej vcerajsej konverazacii vecer a kedze si vobec neprejevila nijaky extra zaujem nas prist pozriet na buduci víkend, tak sme obaja dospeli k zaveru ze nase kamaratstvo je len z našej strany, mozno nejsme typy ludi se ktorimi sa chces stretavat... a prisli jsme na to, že celu dobu sme boli my kto ta chcel vidie a nie ty... takto namá cenu dalej pokračovat v kamaratstve... tak to ukoncime aspon peknymi spomienkami a my si myslíme, ze si to chcela ukoncit ale nemala jsi odvahu, tak sme ti to ulahcili a ukoncili to my namiesto teba... musime sa priznat, ze si super clovek a velmi radi sme ta poznali a obaja ti z celeho srdca prajeme stasti do budoucnosti....

Vtipné, že? Vysrala jsem se tudiž na smsky a poslala, překrásně dlouhý e-mail. Víte, takhle se mnou vytřít podlahu a chtít po mě, abych se ještě cítila provinile se nedělá. A už vůbec ne mě. Chtěli to pak všechno vzít zpět a zapomenout. Ale já jsem štír a ten nezapomíná a už vůbec ne na křivdy. A upřímně řečeno, když mi někdo dokáže napsat takovou sprosťárnu, nemyslím si, že se dá něco napravovat. Co myslíte?
Kelly mi s tím dost pomohla a poradila co mám dělat. Je to skvělá ženská…
Ale dost už o mých trablech s někým kdo mi za to vlastně nestojí (i když to zabolí).

V úterý jsem měla big koupání s malým Brodeym, sice to byl zápřah ho do té vany dostat, ale pak jsme si hráli. Do tý doby než spustil řev. A já nevěděla co se děje, nechtěl mi to totiž vysvětlit - v tom záchvatu pláče. Myslela jsem, že ho zase chytl "mummy rapl", ale pak jsem z hrůzou zjistila, že miláček chce pustit hroudu do vody. Byla to akce ZED, kdy jsem ho popadla z vody a šoupla ho na nočník. To se mu nelíbilo, ale já jsem byla neoblomná a nenechala ho postavit. Týpek co nám dělal nový koberce na schodech se mohl potrhat smíchy. Ha ha. Ale Kelly byla nadšená, že Brodey udělal hovno do nočníku :D I když násilně držen :D
Jsem na sebe hrdá. - K těm schodům, v pondělí když jsem ty hnědé otřesné hrůzy vysávala, jsem tak myslela na to, kdy je asi vymění. Jestli tu budu au-pair, nebo jestli počkají na to až děti vyrostou a světe div se. Večer mi Kelly říká, že někdo na druhej den přijde vyměnit koberce. Konečně. A je šedivě strakatý, takže na něm nejde vidět tolik bordelu a já nemusím tak často vysávat a tahat tu těžkou krávu nahoru a dolů :D:D:D:D.

Ve středu jsem měla sbližovací den s nejstarším - Caseym. Skákali jsme společně na trampošce. Když jsem mu pak po patnácti minutách řekla, že potřebuju pauzu, jelikož už jsem stará bába. Zarazil se řekl - Ty nejsi stará, moje učitelka je stará. Toť k upřímnosti a našemu sblížení :D
Jooooo a usmažila jsem si palačinky. To že jsem měla jenom dvě, už je vedlejší :D Hlavně, že jim chutnalo a v sobotu jsem musela dělat dvojitou dávku :D
Večer jsem pak šla s Naďou do našeho oblíbeného pabu a já si dala sklenku vína - do postele jsem pak padla jako nemluvně.

Čtvrtek byl nudný. Alespoň myslím, protože si ho nepamatuju. Tedy až na to, že moje milované dětičky mi rádí skáčou po zádech a nechávají se nosit. Ale je fakt, že mě hřeje u srdce, když si se mnou chtějí hrát. A Když se na mě sesypou všechny. Jsem v sedmém nebi :D

Pátek byl, dá se říct easy and free. Ani nevím jak to, protože Fucking Fridays, nikdy nejsou tak volné. Ale já končila už o půl šesté, což se mi za celou dobu, co tu jsem nestalo. Ale já si na to vážně nestěžuji.
Večer jsem si dala hovor s Čokulkou, a upřímně jsem si přála, aby byl jinej důvod proč jsme si volaly.
Někdy mě sere, ta holka
Nicméně pak jsem měla scuka s holkama a parádně se ztřískala jako doga. Domů jsem však dorazila střízlivá a po špičkách jsem vylezla do pokoje abych nikoho nevzbudila (a taky švihla mobilem o zem, že se rozletěl na tři kusy, moje snaha byla, tudíž v prdeli, jelikož to byla pecka jak cyp :D:D:D)

Včera, jsme s Naďou vyrazili na Oxford Street. Tentokrát ale ne za nákupy, ale kamarádkou od Nadi, která tady žije už šest let.
Hej, kdybyste nás viděli, jak jsme si vedli v metru - no směju se ještě teď. Ale dostali jsme se na místo, což je důležité (nepočítám situaci, kdy jsme místo na Oxford Circus vylezli před muzeum Madame Tussaud) a stihli si udělat pořádný trapas. Shame on us :D Jelikož v skutku využíváme toho, že nám nikdo nerozumí, trošku jsem se spálily. Rády totiž komentujem hezký chlapy a po očku (okatě) na ně civíme. No a Loui se zalíbil jeden švihák, sice postarší, ale švihák a tak jsme ho s Naďou hlasitě okomentovali. Oh, víte jak jsem zrudla a přála se propadnout hanbou, když jsem v metru zjistila, Že ten švihák mluví slovensky? :D:D:D:D No prostě vtip.
Počasí jsme měli nádherné a Simču (holčina se kterou jsme měli setko), jsme vyzpovídaly jako vězně :D Plus sme si sedly do jedné hodně dobré restauračky kde jsme proseděli pár hodin (a utratily 17 liber - za každou) nás celou dobu obskakoval děsný simpoš. Chjo, vážně se mi asi znovu rozehřívaj lejtka :D

Dneska je znovu nádherně, tak doufám, že nám pak vyjde setko s Naďou. Má sice celodenní babysitting, ale sednout k nim na zahradu by stačilo. Jen co na to řekne její HM. Držte palce a mějte se famfárově :D
Joooo a v celém článku najdete fotky mého pokoje a setko z holkama v Coffee Costa :D

Will You Be There...

20. března 2012 v 15:07 | Loui |  Klipy
Nemůžu si pomoct, ale mám pocit, že to sem prostě musím dát.
Jak už jste si stihli jistě všimnout má nejoblíbenější písnička je Man in the mirror. Pojí se mi k ní mnoho vzpomínek a slova jsou až příliš silná, aby mě nechávala chladnou, když jej zpívá tak emociální hlas.
Ale Will you be there, patří také do mé "TOP". A ani nedokážu spočítat kolikrát jsem ji už slyšela a stále se mi při poslechu ježí chloupky na rukou a mám nutkání zahánět slzy - nevím jestli radosti nebo smutku. Nějak při ní nepřemýšlím. Prostě jen poslouchám tu nádheru.

Poslechnete si ji se mnou?
In the promise of another tomorrow... I'll never let you part...
For you're always in my heart.


5. Týden - aneb spratci útočí

18. března 2012 v 22:31 | Loui |  Zpovědníček
... Ne že by to byla nějaká novinka, že. Já jsem tady pod neustálými atentáty :D
Ale víte, co? Koukám tak na nadpis a říkám si... Hovno já jsem u týhle rodiny už pět týdnu - páni... No a pak si spočítám kalendář a řeknu si, kurde já žiju v Londýně jeden měsíc, dva týdny a jeden den. No chápete to? V Londýně :D Shit.
Doufám, že to tak ještě po nějakou dobu zůstane :D

No co, ale k mému týdnu, který stal za hovno. Nebo spíš jen za půl hovna, to ostatní se dalo přežít :D
Pondělí bylo hektické, malého jsem znovu brala do školky a trošku jsme bojovali při oblékání. Nemluvně o tom, jak měl v plánu svoje "Poo poo" rozetřít po celém dětském stolku. Plus vyřvával, že plínku si teda fakt nevezme :D No krizi jsem stihla zažehnat.

Slibuji, že od téhle chvíle se v tomto článku neobjeví slovo hovno, v předchozích odstavcích jsem jich stihla napsat celkem dost :D

V úterý to nebyla žádná sláva, moc se toho nedělo, krom toho, že malej Brodey pořád vřískal, že chce mamku. Takže normální den :D Ve středu to vypadalo stejně na ho-, ehm, na nic. Protože Brodey vyváděl stejně krásně jako předchozí dny :D Takže jsem se děsila babysittingu a modlila se ať ho to do večera přejde. Když jsem ho večer koupala, párkrát mi začal potahovat, že chce Mummy a já jsem si zoufale přála, aby Kelly se Simon vypadli na tu večeři, protože když je dole slyšel bylo o trochu těžší ho rozptylovat. Nakonec jsem jeho pozornost upoutala bublinkami. Rodiče pak konečně vypadli a já mohla malého osušit. Mohla. Jenže ta malá sviňka z vody ne a ne vylézt. Tak jsem pomalu ale jistě začala vypouštět vodu :D Snažil se mě oblafnout, že plave na suchu. Chvilku jsem mu to baštila, pak jsem mu ale velice rázně vysvětlila, že ho čeká pohádka "The wheels on the bus". To jste měly vidět ty fofry :D Konečně jsme ho voňavoučkého převlékla, ztlumila světla a začalo peklo. Teda miláček mi usínal v náručí, ale musela jsem tu zas*anou knížku zpívat snad stokrát :D Někdo nahoře mě fakt nemá rád :D Nakonec sme to zvládli, knížku odložili a Brodey se mi stočil v náručí a nechal se hojdat. Takové chvilky, vám tady dávají důvod zůstat. Fakt jsem z toho byla naměkko. Pak nastal čas postýlky, kdy mi sám řekl - "Bed, bed. I love you, Denisa!" tím úžasně unaveným a sladkým hlasem, že jsem myslela, že ho samou láskou sežeru. Ono, strašně potěší, když jen tak mezi řečí řekne - "Brodey´s Denisa." Aaaach.

Čtvrtek proběhl relativně v klidu, krom rána, které bylo celkem crazy. Šla jsem totiž s Brodeym do školky a miláček si prostě nechtěl obléct bundu. Takovej koncert jsem ještě nezažila. Řval snad v jednom kuse deset minut. Já jsem mu potom navlékla nemožně velkou bundu a byl spokojenej. Potají jsem si ale do kabelky strčila jeho normální bundu, protože Kelly by mě asi zabila, kdyby viděla, co jsem mu to oblékla :D. Nakonec se se mnou rozloučil polibkem a všechno bylo ok, ale pánovééé :D Už nidky víc - prosíííím :D. Večer byl naprosto úžasný. S Coreym (9), Brodeym (2) a Kelly jsme pařili na Mika. A já si zase konečně pořádně hrála s Coreym. Což po tolika dnech samého uklízení nehorázně potěší. A co víc, že i ten starší vás má rád a pořád vás objímá. (Btw o tom nejstarším později :D)

A nastal pátek, Fucking Friday - jak mu s Naďou říkáme. Je to ten nejodpornější den v týdnu. Makáme celej den jak duhy a večer ne a ne příjít. S tím, že jsem měla nehoráznej problém vstát ani nemluvím. Do poledne muselo být všechno tip ťop uklizeno a odpoledne se jelo na dětskou party uspořádanou pro Coreyho. Takže jsem měla na starost maláho Brodeyho, což je značně vyčerpávající a ještě k tomu na dětském hřišti. Díky bohu nijak neprotestoval ani nevyřvával, že chce mamku. Na oslavu přišlo přes dvacet parchantů, ale měli to strašně hezky vymyšlené. Kelly totiž objednala dva chlapíky (podotýkám velmi hezké chlapíky), kteří pro děti uspořádal bojovku na dvě skupiny. Takže si to dětska pořádně užili. A teď přichází ta část o nejstarším výlupkovi - Caseym (10), který s jeho přáteli nestydatě studovali můj zadek :D Už to s nimi ta puberta tříská :D. Já jsem pak ale s malým Brodeym a Simonem jela domů. Protože Simon byl nemocný a Brodey chtěl jet s ním.
Když jsme dorazily domů Simon si šel lehnout. Tak jsem Brodeyho vzala ke mě do pokoje a zavolala tetě po skypu, kde měla být i moje mamka. Jak moje teta tak mamka z malého Brodeyho táli. Byli z něho úplně nadšené, já si v duchu říkala, že bych jim přála zažít jeho záchvaty :D:D:D
Ale je fakt, že v tu chvíli byl slaďoučkej jako med. Na konci hovoru holkám dokonce zamával a poslal pusinky :D Takže se jim ani nedivím, že si je získal, potovoooora jedna malá!

A pak konečně přišel večer a my jsme s holkami šly pařit + se k nám přidala nová au-pair, španělka, takže nás je o jednu víc :D Večer byl perfektní. prvně jsme sedly do naší oblíbené hospody a pak se šlo řádit do Crazy Horses :D O půl třetí nás pak všechny vyhodili. Takže nechápu jak to, že jsem se domů dostala až o půl čtvrté ráno :D Pak jsem si ještě chvilku psala s Naďou, protože když došla domů spustila alarm, který nedokázala vypnout a tak byl vzhůru celej barák, možná celá ulice :D Chudák z toho byla na prášky :D

V sobotu jsem se probudila kolem desáté, ale měla jsem takovej bolehlav (a z alkoholu to nebylo), že jsem si vzala prášek a znovu to zalomila. Z postele jsem se tudiž vyhrabala o kolo jedné odpoledne, a vůbec mi to nevadilo. Dala si big sprchu pádila na další setko s holkami. Dali jsme si kávu a prodřistaly půlku odpoledne :D:D:D Večer jsem se pak Kelly nabídla, že jí pomůžu s úklidem, protože ji měla přijít návštěva (cca dvacet lidí) a ona měla kolem sebe všude bordel - tedy v kuchyni. Neměla jsem to srdce jí v tom nechat :D

Dneska ráno jsem si musela přivstat, protože jsme s holkami naplánovaly další sraz a já měla v merku jedny botky a kabelku (už se mi hřejou pěkně v pokojíčku - v a na botníku :D). Odpoledne jsme si zašly do čínský restauračky, kde maj švédcký stoly a za jednotnou cenu se tam můžete s prominutím nažrat jak chcete :D Toš abychom toho nevyužili, když celej týden jsme na pečeným kuřeti a toustech :D Když jsme se vrátily, dala jsem Kelly kytičku ke dni matkám, s tím, že jsem ji pochválila, že je dobrá máma a kytičku si zaslouží. Hehe, zase jsem si krásně šplhla :D
Před malou chviličkou jsem donastavila layout, novému přírůstku MJ Fans - Mandy, která mě o to poprosila a já souhlasila. No rejpačka to byla pořádná, že já vždycky spatlám něco tak složitého :D:D:D No nic, chtěla bych ale Mandy mezi nás přivítat a popřát ji mnoho nápadu a skvělých článku. Teď mě omluvte :D Jdu zavolat mamce a spinkááát.

A věřte mi vůbec nejsem nadšená, že už končí víkend. Puf, jen si vzpomenu na ten bordel dole a chce se mi plakat :D:D:D

ABC, Aero nebo O.P.P ?

15. března 2012 v 15:27 | Loui |  Zajímavosti
... jelikož si teď žiju v Londýně, mám lepší přísun Jacksonovského materiálu, ať už je v jakékoliv podobě :D
V telce většinou běží reklama na Pepermint Areo, na MTV /dance, itunes, classic etc.../ VHS, MBox a dalších hudebních programech většinou Mikem nešetří a když už není Mike, tak alespoň můj radar zachytí něco co se podobá Mikovi.
Nejsem to já šťastnej člověk? :D
No nic v sobotu nebo neděli čekejte další článeček ohledně mého pobytu.Zatím se mějte krásně a skládejte básně.


Toš tohle je zmiňovaná reklama na čekuládu Pepermint Aero :D


A tohle je menší předělávka ABC :D Když jsem to slyšela porpvé nemohla jsem se nesmát :D
Když napnete uši, určitě uslyšíte i origoš ;-) :D

4. Týden - aneb jak jsem statečně bojovala s malým Brodeym

11. března 2012 v 14:58 | Loui |  Zpovědníček
.... no ono to na začátku týdne vůbec nevypadalo, že by se mnou Brodey (2) chtěl bojovat. V pondělí jsme to společně zvládaly. Kelly totiž měla jakousik gymnastiku a tak mě poprosila, jestli bych nemohla vzít malého do jeslí. Byla jsem z toho celkem nervózní. Ale Brodey se v klídečku rozloučil slovy "Bye! Bye, mummmy!", snědl celou snídani a ještě chtěl udělat toasty a jeho milovaný apple juice. Koukli jsme na pár videii, které obsahovaly už párkrát zmiňovaný song The wheels on the bus go round and round a krtečka v zoo. Pak jsme společně zvládli obout botičky a po svejch doťapkat do školičky, kde se se mnou rozloučil obrovskou pusou a sladkým "Bye, bye! See you soooon, Denisa!"
Takže jsem si to spokojeně kráčela domů a vůbec mi nevadilo, že na mě čeká mega úklid baráku. Tedy jmenovitě: Zasviněnou kuchyň, rozházenej obývák, v playroomu všechny možný a nemožný hračky a nakonec třešínka na dortu úklid dětský pokojů a ložnice + ještě si poklidit na vlastním písečku :D Prostě dokonalej hard day :D Co mě ale potěšilo, že jsem vlastně poprvé za celou tu dobu, co bydlí tady u téhle rodiny poprvé večeřela s dětmi, protože to nikdy nestihnu. Ale tentokrát to bylo boží, takové pohodové. Kelly si ze mě vystřelovala, že jím kečup v litrech jako ona (což je pravda a nechápu to, doma jsem kečup nějak extra nemusela :D). Večer mi trošku ale zkazila tím, že mi oznámila, že musí s klukama na jakýsik trenink a jestli bych malého nemohla vykoupat a uspat. Mama Mia. Opravdu jsem se toho děsila. Ono Brodey byl sice celej den sluníčko, ale jak mu jebne v hlavě je to hodně děsivý (a ukřičený). Naštěstí koupání proběhlo hladce a sladká tečka přišla nakonec, kdy jsem malého šla uspávat. Položila jsem si ho na klín, strčila mu do ruky mléko a začala číst pohádky (ha a dokonce mi to fakt jde!). V tu chvíly jsem myslela, že ho samou láskou sním. Tak miloučkej a slaďoučkej. Aaaach :D Ale nebojte to se stalo jen v jednom dni :D

Druhý den, v úterý měl Corey (teď už devítiletý) narozeniny. Byla jsem zvědavá, co řekne na můj dárek. Byla to dárková taška plná jeho oblíbených cukrovinek, takže jsem si šplhla :D. Objal mě takovou silou, že jsem myslela, že mě udusí. Z čehož jsem měla neuvěřitelnou radost, že :D. Pak jsem vzala malého Brodeyho převléct s pyžámka, vyměnit plínku a tak. To nám šlo výborně, křepčili jsme spolu smáli se... To nevydrželo dlouho, miláčka totiž zase posadili ke kompu a pouštěli mu ty děsivý písničky a já ho pak od toho nedokázala odtrhnout. Takže první bojovná pozice už nastala hned ráno při úterku. Naštěstí to ráno bylo zakončeno úžasným "Love you," od Coreyho, když odjížděl s mamčou a bratry do školy. To se mi hned uklízelo lépe :D
Znovu jsem vycídila kuchyň, a odpoledne jsem pak zjistila - k mému zděšení - že jsem to udělala absolutně zbytečně. Corey měl narozeninovou party - to, co se povalovala všude na zemi, a po stolech mě přivádělo k šílenství. Zatnula jsem ale zuby, a znovu to uklidila :D Ale během party jsem poznala jeho big rodinu. tedy alespoň ze strany Kelly. Ta má totiž ještě dvě sestry. Ta nejstarší má trojčata a miminko a ta druhá nejstarší má dvoje dvojčata, takže si dokážete představit, jak velkej maras to byl :D Plus ještě nějací kamarádi :D Huuu, no na zabití :D
Jo a ještě jedno malý zahřátí u srdíčka, moje přáníčko k narozeninám má Corey, jako jediné vystavené v pokojíčku. CHA, kam se hrabou tetičky, strýčkové, sestřenice a bratranci :D:D:D:D..

Ve středu jsme měli super ráno, Brodey všechno spapal a bez plakání, vyzouvání papuček nebo jiné aktivity (řvaní, kopaní, plácání), za což jsem děkovala bohu :D potom, co Kelly odvezla kluky do školy a jesliček, mi konečně vyřídila lékaře, protože pokud chci být bezplatně vyšetřena, musím být registrovaná. A když už byla Kell ve vyřizovací náladě, sehnala mi kadeřnici. Protože se pomalu ale jistě budu navracet k mé blond barvě... Jo jsem cvok, ale koho to dere? :D
Potom společně jely k lékaři kde jsem vyřídila velice rychlou vstupní prohlídku a já můžu klidně dejchat, že po mě nebude nikdo chtít padesát liber za jednu prohlídku :D
Odpoledne jsem si pak chvilku hrála s Brodeym a dala ho spinkat. A od tý doby se s ním táhla neuvěřitelně "skvělá nálada". Měla jsem to štěstí ho jít i vzbudit, protože Kelly nebyla doma. To jste měli vidět ten půhodinovej křik "MUMMYYYYYYYYY!" a "I want Mummyyyyyyy!". No prostě jedna velká lahoda. Bad mood jak vyšitá. Když jsem ho pak večer dávala koupat, tak jsem myslela, že mě trefí. Kelly byla zase v tropu, a on ne a ne se do tý vody posadit. Díky bohu pak dorazila velice rychle a už si ho převzala. Ale řeknu vám, stály mi všechny vlasy na hlavě hrůzou.

Čtvrtek byl celej den no hovno :D Nekecám, Brodeyho se držela debilní nálada pořád, takže jakmile Kelly zmizela za rohem, začal vřískat. Grrrrr, ale musíme si říct, že je pořád malej :D
Corey s Caseym se mezi sebou pořád handrkovali a pak to přešlo na handrkování s rodiči. Nestalo se nic extra, takže vás nebudu nudit tím, co všechno jsem musela vydrhnout :D

To pátek byl rozhodně zajímavější (krom toho, že Brodey stále vřískal MUMMY!). Ráno přišel čistič oken, a já si radostně oddechla, že to nemusím dělat já :D Potom se v baráku promenádovala hafo chlapů, aby Kelly a Simonovi zpravili hajzlík se sprchou. Takže večer jsem ještě musela vydrhnout jejich koupelnu. Nebylo to zas až tak hrozný, jak jsem předpokládala, utekl mi alespoň čas a přišel za mnou Brodey, který mi vtiskl pusinku a řekl "Night, night and bye, bye Denisa!" protože odcházeli k přátelům na večeři. Co mě ovšem potěšilo, že to za velice krátkou dobu stihl snad udělat stokrát :D
Večer jsem se pak setkala s Naďou a Petrou a šli jsme do našeho oblíbeného pabu. A já prubla svý nový botičky, až na to, že mi chybí jeden podpatek (ten maličký umělý cuplík), který zůstal někde v kachličce, se mi dařilo velice dobře :D
Mimo to se k nám přidali dva postarší pánové, se kterými jsme se ale skvěle pobavily (žádní slintalové). A já měla dvě sklenky bílého vína, takže mi to jelo jak cyp. Nedokážu přesně vysvětlit, proč mi ta huba mele anglicky jenom, když se naliju :D:D:D:D:D

V sobotu ráno jsem se probudila přesně v půl osmé a měla nehorázný bolehlav. Jsem idiot. Já můžu spát a probudím se takhle brzo. No mohla jsem na to hodit bobek - obrátila jsem se a spala dál. Jenže klidnej spánek mě nečekal. Kolem osmé ráno mě probudil křik. Corey děsivě hulákal na Simona a Kelly. Hodinu. Přísahám - hodinu. A Simon neustále počítal :D Fakt tady ta výchova. Já bych ty děcka asi zabila, kdyby po mě řvali : "You´re such idiot! I hate you! I hate my life! Shut up! a etc..." a pak si ještě do rodičů bochli nebo ohnali se.
Ale každý strůjce svého štěstí.
Zapnula jsem si mp3 a znovu to zalomila. Probudila jsem se až kolem jedenácté a připravila se na odchodu z domu. Když v tom mi někdo zaklepal na dveře. Myslí mi proběhlo hafo neslušných nadávek a odevzdaně jsem otevřela dveře, co pomě zas ta Kelly chce. K mému překvapení tam stál malej Brodey, který mi hrdě prohlásil "I knocked!" načež jsem ho pochválila "You are BIG boy!" a byla neskutečně opusinkovaná a neustále objímaná :D No není slaďoučkej?! (Když zrovna neřve :D:D:D)
Pak jsem se sešla s Naďou, sedly jsme si na kávu, prolezly pár obchodů a já si koupila úúúúžasné šatičky :D:D:D
Lol, jsem prostě magor co na to říct. Večer jsem měla babysitting, který proběhl hladce. Akorát kolem jedné dorazili domů a Simon měl pěkně v kuli :D

Dneska mě čeká další bejbáč, jsem z toho fakt happy *ir*. No co, člověk si nemůže stěžovat. Stejně by mi to bylo houby platný.

Ooooh jak tak koukám, tak jsem se pořádně rozepsala :D

No nic další report až zase za tejden. Love ya!

Jelikož jsem pošahaná...

8. března 2012 v 23:25 | Loui |  Layouty
... chytla mě grafická manie :D a ne ledajaka, sesmolila jsem pět dessu za velice krátou dobu - pět dní :D Jsou sice na jedno brdo, ale děsně se mi líbí ten styl a já se u Mika nemohla rozhodnout jaké obrázky tam prdnu... takže jsem začala u Off the wall a skončila u HIStory, ještě mě čeká BOTDF a Invicible :D Ale to zas až jindy... možná toho bude ještě víc, no nic mí milovaní přátele... report čekejte v sobotu nebo neděli, aneb jak se mi dařilo čtvrtý týden ;-)
Teď čekujte ty layouty a pokud se někomu zlíbí, stačí se ozvat na maila ;-)
PS jsou velmi jednoduché :D


Dadidadi daaaaaa :D

Krátkej příběh a něco k poslintání...

6. března 2012 v 13:36 | Loui |  Zábavné
Uuuuh, včera nebo předevčírem jsem na MJWeb foru našla celkem zajímavé video a nedalo mi, abych ho sem nepřidala.
Je to DANGEROUUUUS, v pravém slova smyslu. Mike nám řádí, teda pořádně :D
A mi mužem jenom tiše závidět:D

Ta je z toho mokrá až v ponožkách, vidíte, co dokáže jedno pohlazení, odzbrojující úsměv a potáhnutí kraťásek?
Uuuuh.

No nic v celém článečku najdete, můj krátky foto příběh :D Není to nic moc, ale když sem vyhrabala sled těchto fotografii za sebou, nenapadlo mě nic jiného :D

32. Kapitola - BODYGUARD

5. března 2012 v 15:39 | Loui |  Bodyguard
Hello darlings!
Já vím, zase jsem se překonala a napsala novou kapitolu. Ehm, jo - chvilku počkám než si dáte oči zpět do očních důlků.
Tak, co už můžu psát dál? :D
No ono toho ani moc k řečnění vlastně není :D
Prostě - enjoy it!