Září 2012

Wallpaper - Beyonce

21. září 2012 v 0:46 | Loui |  Wallpapery
Asi takhle - měl to být po několikaměsíční pauze s grafikou pokus o layout. A nepovedl se. Neměla jsem to srdce (rozumějte nervy), s tím dělat cokoliv jiného :D
Ale docela se poved (jsem hrdá na to, že jsem neotřískala hlavu o zeď, když jsem gumovala Beyonce to třpitivé cosi a vlasy). Takže to nebudu protahovat... Udělala jsem dvě verze. Jednu s ofiicialní velikostí (1024x768) a druhou, která mi více sedla na plochu :D
Vám zřejmě nebude sedět ani jedna velikost, ale tak snaha byla... Pro jistou sem dám obě nádhery :D

A tenhle rozměr se zase hodil mě :D

Btw pokuste se to někdo vydávat za své, budu zlá!


Portrét Michael Jackson II

20. září 2012 v 20:37 | Loui |  Kreslím
I´m alive!
No jo i když v posledních pár týdnech se to dá nazvat přežíváním :D
Ehm ne, že by článek o mém návrat do UK nebyl rozepsán, ale horší je to s tím dopsaním. Ehm, a to mám o čem povídat (skoro dva měsíce, I know).
Jak se Loui rozhodla ukončit karieru au-pair, jak byla v Leedsu a dělala podržtašku (slušně řečeno), jak byla ždímána (a stále jsem), jak jsem si udělala výlet na London Bridge, Tower bridge a snažila se projít nástupiště 93/4, jak mi hoří za patama ale nová práce v nedohlednu, a taky jak se nemužu zbavit černochů.
Snad se mi to někdy podaří dopsat :)

Teď ale k nadpisu... Tuhle hrůzu už mám v šuplíku hodně dlouho, jen to chtělo dokreslit pár kudrlinek. Ale když už nic jiného nepřidávám, šoupnu sem tohle :)))
Je to hroznou tužkou kreslené a o foťáku ani nemluvím. S tím se budu muset smířit. Už ani netuším podle čeho jsem to kreslila :)).

PS. Teď tu máme rodeo, další bejbáč na krku ale Kelly se Simonem odcházejí později, takže ukládají malého do
postele oni. Chichi. Dostal záchvat pláče, kope a mrská sebou co může a řve "I don´t wanna go to beeeeeed."
Chichi. Já jsem svině přejícná, ať si ho taky trošku užijou :D:D:D