Červen 2013

Přeložený e-mail Karen Faye

28. června 2013 v 2:03 | Loui |  Překlady
Huh, je pozdě, ale nemohla jsem nad tím přestat dumat, a tak se pustila do překladu e-mailu od Karen Faye, který poslala Frankovi DiLeovi.
Překlad je možná trošku kostrbatý, jelikož jsem ho chtěla napsat, tak jako to udělala Karen... A taky je jedna v noci (teda alespoň v Londýně :)) Možná to přes víkend projde korekcí, jelikož mám zítra dlouhej den.
Pokud jde o dopis, mě se zdá, že Karen jen chtěla slušnou cestou získat reakci a trochu postrašit, tím, co by se mohlo stát, kdyby se Mikovi "něco" stalo...
S láskou Loui
PS je tam ještě jeden dopis od Sandy Stadler, ale ten si nechám na jindy :))

It's done

22. června 2013 v 18:49 | Loui |  Kreslím
Well, ne tak úplně, ale už se s tím obrázkem trápím moc moc dlouho. Možná v budoucnu, až opravdu budu vědět jako na to, ale pro zatím, je hotovo. Když kliknete na obrázek přesměruje vás to na větší velikost :)
S láskou Loui


Snaha kreslit v PS :D

12. června 2013 v 15:37 | Loui |  Kreslím
Já se opravdu snažím :D Skoro měsíc se vztekám nad digitální podobou této kresby... A vůbec mi to nejde... Tak vám alespoň hážu screen, jako důkaz, že se neflákám :D Jestli to někdy dodělám tak, aby to vypadalo jak chci já.... Tak se ožeru :D
S láskou Loui


Nový design...

5. června 2013 v 16:06 | Loui |  Zpovědníček
... No jo, bruslím na celkem tenkém ledě, že? Je to asi historicky poprvé v životě, co jsem do svého layoutu dobrovolně napatlala růžovou. Snad mi nevypálí oči :D
Nijak zvlášť se neliší rozvržením od minula, takže jsem se u toho moc nenadřela, i když jsem photoshop musela pořádně oprášit a vzpomenout si na co se vlastně používá.

Well, už je to zas nějaká doba, co jsem se ozvala naposledy, což?

U minulého článku jsem si říkala, jaká je to pohoda, že zase začnu psát, budu aktivní a kdesi cosi, jelikož všechno bylo tak nějak... v pořádku?

No sotva pár dní po uveřejnění toho článku jsem si bila hlavou o zeď, jelikož jsem to zřejmě zakřikla a všechno se posralo.

Nechci být ale depresivní, takže to vezmu ve zkratce - přišla jsem o práci, musela jsem jít na pracák, teď je ze mě uklizečka, která pobírá dávky.

To bylo bolestné napsat. Přemýšlela, že bych se vrátila do česka - už jen z důvodu, že to do mě pérovala mamka, protože se jí nelíbilo, že její kuřátko živoří :D.

Ale co bych to byla za bojovnici, která by to vzdala hned když se ji něco nedaří?
Nemůžu odjet aniž bych se pořádně naučila anglicky, nemůžu odjet aniž bych si něco našetřila a přijela do česka s prázdnýma kapsama. Prostě nemůžu.
Moje hrdost by mi to nedovolila, takže zatnu zuby a budu pokračovat dokud se to nezlepší...

Huh to byl plamenný projev :D

Jediné, co absolutně nezvládám je, že už jsem půl roku neviděla svou rodinu a přátelé (tedy pokud nepočítám krátkou návštěvu mého otce) a dlouho asi ještě neuvidím.

V každém případě, už mě nebaví ta otupělost, se kterou se neustále peru a doufám, že konečně budu zase aktivní.

S laskou a pusinkami
Vaše Loui