Květen 2014

Move on... Again :D

22. května 2014 v 15:47 | Loui |  Zpovědníček
Nazdar bazar... Anyone? :D
Co se mi musí přičíst k dobru je, že je to jen třičtvrtě roku, co jsem se neozvala :D
Já už nikdy nic neslibuji, neplánuji a nemizím... A to taky radši neslibuji :D

Co se tedy se mnou dělo, že jsem nebyla schopná dát o sobě vědět? - Odpověd je jednoduchá, vše se zase posralo :D a zase napravilo a zase posralo a zase napravilo a tak pořád dookola. Pokud se mi nevymrvilo bydlení, vymrvila se mi práce.
No těd, když jsem se dostala do fáze, že jsem si našla konečně práci, která nezahrnuje starost o fakany a "konečně" se mi počítá daňové období v anglii, se znovu stěhuji jinam.
Je to dlouhatánský příběh, proč se vlastně stěhuji, ale prozatím - I don't give shit :D Ve zkratce, manželka mého lanlorda mě moc nemusí a je tak trochu labilní :D

Co mě, ale překvapilo, bylo kolik se toho děje kolem MJje. Byla jsem tolik zahrabaná do svých problémku, že jsem neměla ani čas zjistit, co je nového. A upřímně, když už ten čas byl, tak jsem si raději lehla, pustila film a při každé příležitosti to zakotvila v Dreamlandu.

Právě poslouchám XScape a smutním, že dneska je to naposledy, co píšu z tohoto pokojíčku, měla jsem ho asi nejradšji ze všech, ve kterých jsem bydlela. A věřte mi, za poslední dva roky jich nebylo malo :D Což je vlastně trochu smutné, nemyslíte? :D

A co vy, jak jste se měli za posledního, třičtvrtě roku?

S láskou
Vaše Loui