Hodnocení blogu / webu

Hodnocení - majjkinko.blog.cz (SosoMJ)

10. října 2010 v 18:59 | Loui
Hmmm, je to dlouho co jsem tuto rubriku otevřela a celkem mě mrzí, že jsem se nepohla dál, takže... Směle do toho.

U blogu u Soso, jsem dlouho přemýšlela co napíšu... Její blog mám strašně ráda a byl mezi prvními spřátelenými stránkami. Nechtěla bych ji nijak svými názory ublížit. Ale když nenapíšu pravdu, pak bych ji teprve škodila... proto jsem si to utřídila na dvě rozcestí - plusy a mínusy.
Začnu těmi plusy.

+ máš originální nápady s články, líbí se mi, že do svého blogu zapojuješ věci mimo Mika... Zobrazuje to tvou osobnost

+ přidáváš články velmi často, takže se u Tebe nikdo nenudí a těší se vždycky na něco nového

+ dáváš taky plno anket a taky nějaké ty soutěže, takže lidé se zapojují do tvorby tvého blogu

od

- design, promiň... ale né vždycky je dobře sladěný a mě, jako dlouholeté grafičce to trhá oči, někdy používáš barvu písma tak, že se tluče s barvou pozadí a já si musím značit text abych ho přečetla

- v minulostí jsi měla ve volitelném horním boxu příliš odkazů a obrázků, teď se to zlepšilo, ale přesto mám někdy problém se zorientovat, protože je toho na mě prostě přespříliš... a tím se mi mnohokrát tvá stránka zasekne a já musím restartovat svůj internetový prohlížeč aby znovu najel

Takže mé celkové hodnocení je:
Standart +
Doufám, že jsem tě nijak neurazila... protože to bych nerada.
S láskou Loui

Hodnocení - mjjf.blog.cz (Tér*)

14. května 2010 v 17:01 | Loui
Moje kritika nebude záviset na bodech, ale hvězdičkách. Jako u hotelu xD od jedné do pěti. Každá klasifikační třída má své jméno ( * - Tourist, ** - Standart, *** - Komfort, **** - First class a ***** - Luxury, pouze v Dubaji mají hotely i sedm hvězdiček, taky se není čemu divit, když jedna noc by nás stála jako výplata za celoživotní tvrdou práci xD) Já si akorát první hvězdičku pozměním na Insufficient xD. Hvězdičky budou uděleny jako shrnutí za celý blog. Tak to je vše k úvodu... Jdeme na hodnocení x)

Když najedu na tvou stránku rozbalí se mi přehledný design a nenáročné menu, ve kterém se vyzná každý. Za toto máš jedno velké plus. Články jsou zajímavé a líbí se mi, že udáváš zdroje odkud si daný "materiál" vzala. Další plus. Písmo je sice malinké, ale dá se přečíst, takže nijak nevadí, co mi ale na písmu vadí je jeho "typ". Comic Sans jsem používala kdysi dávno a trochu mi vlezlo na mozek, ale to už je věc názorů každý má rad něco jiného. Pokud jde o přidávání článků - mohlo by jich být víc, protože umíš najít zajímavé věci které se dějí / děli kolem Mika. Návštěvnost komentovat nebudu, není to věc kterou můžeš změnit lusknutím prstu.

Takže můj verdikt:
First classJednu hvězdičku jsem ubrala za to málo přidávání článků (jelikož tě chci "laitsky" řečeno dokopat k větší aktivitě, protože ty na to máš, kvalita tvých článku je skvělá!)

No u tady toho blogu jsem neměla nic moc vytknout, takže zubatá a zlá čarodějnice se neprojevila.... Ale to možná časem příjde x) Další hodnocení budu přidávat postupem času ;)
S láskou Loui

Hodnocení blogu / webu

13. května 2010 v 22:45 | Loui
Přesně tak, rozhodla jsem se kritizovat. Ale člověk jenž nechce vyslechnout konstruktivní kritiku... Ať mě o to ani nežádá. Svými názory nemám v úmyslu urazit váš blog, ale upozornit na to co by mohlo být lepší, přehlednější. Ale nebudu hledat jen chyby, zaměřím se na vše... Ale varuji opravdu varuji - jakožto člověk, který se na blog.cz pohybuje pár let... Nebudu hledět na to jak jste oblíbení nebo jak moc velkou máte návštěvnost...
Takže kdo má odvahu ať mi napíše do komentářů xD
EDIT: Budu hodnotit prvních pět lidí, a až je ohodnotím potom znovu otevřu komentáře xD
S láskou Loui
 
 

Reklama