Kreslím

It's done

22. června 2013 v 18:49 | Loui
Well, ne tak úplně, ale už se s tím obrázkem trápím moc moc dlouho. Možná v budoucnu, až opravdu budu vědět jako na to, ale pro zatím, je hotovo. Když kliknete na obrázek přesměruje vás to na větší velikost :)
S láskou Loui

Snaha kreslit v PS :D

12. června 2013 v 15:37 | Loui
Já se opravdu snažím :D Skoro měsíc se vztekám nad digitální podobou této kresby... A vůbec mi to nejde... Tak vám alespoň hážu screen, jako důkaz, že se neflákám :D Jestli to někdy dodělám tak, aby to vypadalo jak chci já.... Tak se ožeru :D
S láskou Loui

Portrét Michael Jackson II

20. září 2012 v 20:37 | Loui
I´m alive!
No jo i když v posledních pár týdnech se to dá nazvat přežíváním :D
Ehm ne, že by článek o mém návrat do UK nebyl rozepsán, ale horší je to s tím dopsaním. Ehm, a to mám o čem povídat (skoro dva měsíce, I know).
Jak se Loui rozhodla ukončit karieru au-pair, jak byla v Leedsu a dělala podržtašku (slušně řečeno), jak byla ždímána (a stále jsem), jak jsem si udělala výlet na London Bridge, Tower bridge a snažila se projít nástupiště 93/4, jak mi hoří za patama ale nová práce v nedohlednu, a taky jak se nemužu zbavit černochů.
Snad se mi to někdy podaří dopsat :)

Teď ale k nadpisu... Tuhle hrůzu už mám v šuplíku hodně dlouho, jen to chtělo dokreslit pár kudrlinek. Ale když už nic jiného nepřidávám, šoupnu sem tohle :)))
Je to hroznou tužkou kreslené a o foťáku ani nemluvím. S tím se budu muset smířit. Už ani netuším podle čeho jsem to kreslila :)).

PS. Teď tu máme rodeo, další bejbáč na krku ale Kelly se Simonem odcházejí později, takže ukládají malého do
postele oni. Chichi. Dostal záchvat pláče, kope a mrská sebou co může a řve "I don´t wanna go to beeeeeed."
Chichi. Já jsem svině přejícná, ať si ho taky trošku užijou :D:D:D

Simba, Nala a karikatura Michaela Jacksona...

12. dubna 2012 v 19:59 | Loui
... jo no, nějak mě to začalo bavit - začínám plánovat jak si našetřit na čtečku a tablet zároveň :D Ach jo :D
Zatím jsou to sice jenom ubohé pokusy a Mike to totálně odskákal, ale na první pokus, se na to dokážu koukat s pýchou :D
Plus Mika jsem pak ještě šoupla do photoshopu a trochu doladila :D I když nevím jestli sem tomu nějak pomohla :D
Chjo vážně mi tu z toho začíná hrabat, Petra neměla celej týden volno a zítra to vypadá na to, že budu mít bejbáč, tak se zase nesčuchnem :( Ale lidi, za chvilec je tu víkend! :D
No nic, já to tu balím :D "Pokochejte" se těma nádherama :D
Ti se celkem povedli, i když Simba je trošku jetej :D

Říkejme tomu karikatura, prosím :D

Malovaný Simba xD

10. dubna 2012 v 20:33 | Loui
Doslova - malovaný :D Loui zapla malování z příslušenství počítače a trošku si hrála :D Dejme tomu, že trošku dost :D
No není to žádná Mona Lisa ale jde poznat, že se jedná o Simbu :D Alespoň doufám.
Jak jsem se tak s tím rýpala moje srdce začalo znovu prahnout po tabletu, má ale smůlu :D Prvně si našetřím na čtečku knih :D
Vtipné je, že až donedávna jsem byla proti téhle odporné věcičce, která knihu nikdy nenahradí :-). Ale jelikož moje týdenní výplata nesouhlasí s tím, že bych si měla nějaké knížky kupovat, hold budu muset investovat do čtečky :D
No a tu je i ten Simba (a ne nekouří trávu)... Sice se mi ho nepovedlo nakreslit celého, ale koho to žere? :D

Port*kuck*rét Michaela :D

16. srpna 2011 v 23:07 | Loui
Zdravím, zatím jsem ještě bohužel neobdržela všechny fotky, abych vám ukázala mojí dovolenou a k tomu jsem zase zavřená neustále v práci, něco pro vás ale mám :D Trošku jsem nám zprznila Mika, ale podobá se mu a to je hlavní.
Trošku teď ale odbčím, chci se omluvit všem které zanedbávám. Hlavně Čokoládce, Zuzance, Annie a dalším které mám ráda, ale prostě nestíhám a nestačím :/ Doufám, že mi odpustíte a brzičko se nakopnu k aktivitě :)


Tohle je můj patvor... já vím já vím. Pusa divná, oči bez života, kudrlinky šuré, ale kreslila jsem to s láskou, takže si radějc nebudu nic vyčítat.
Je to focené, protože můj scener je na hovno :( Takže se nám Miki leskne jak psí kulky :)
Zkusím to pak ještě napravit :)
Miluju vás

Kresba Dangerous

13. října 2010 v 16:43 | Loui
Ehm, jelikož jsem na antibiotikách a neskutečně se nudím. Vzala jsem do rukou papír, tužku, progreso a gumu... To obyčejně nedělám, musí se do mě zahryznout opravdová nuda xD
Ale k věci, jelikož jsem člověk, který většinou nic nedokončí... stalo se to i s tímto patvorem. Měla jsem v úmyslu nakreslit obálku Dangerous, ale jakmile došlo na výzdobu (paví vocas, koza, slon atakdale atakdale....) trošku jsem se vyděsila a řekla si, že to nechám na jindy... :D:D:D Jsem zvědavá kdy to jindy nastane :D No nic, alespoň dávám ukázku tohoto nedokončeného díla. Asi v tom nenajdeta ani kapku Mika. A jesi jo - bůh vám žehnej. Maucta.
S láskou Loui
od
 
 

Reklama