Zajímavosti

30 let...

30. listopadu 2012 v 17:50 | Loui
... na den přesně je to od vydání nejznámějšího a nejprodávanějšího alba na světě. Thriller.
I když je teď rozjetá kampaň Bad 25 a o ničem jiném se těd nemluví, myslím si, že je vhodné si připomenout album, které udělalo hotovou průrvu v hudebním průmyslu a nastavilo tak vysokou laťku, že jen málo umělců se k ní byť jen trošičku přiblížilo.
Nový styl. Nové videoklipy. Černí zpěváci dostali díky němu zelenou.
Tak proč se nepoklonit a vzdát hold člověku, který za tím vším stojí.


ABC, Aero nebo O.P.P ?

15. března 2012 v 15:27 | Loui
... jelikož si teď žiju v Londýně, mám lepší přísun Jacksonovského materiálu, ať už je v jakékoliv podobě :D
V telce většinou běží reklama na Pepermint Areo, na MTV /dance, itunes, classic etc.../ VHS, MBox a dalších hudebních programech většinou Mikem nešetří a když už není Mike, tak alespoň můj radar zachytí něco co se podobá Mikovi.
Nejsem to já šťastnej člověk? :D
No nic v sobotu nebo neděli čekejte další článeček ohledně mého pobytu.Zatím se mějte krásně a skládejte básně.


Toš tohle je zmiňovaná reklama na čekuládu Pepermint Aero :D


A tohle je menší předělávka ABC :D Když jsem to slyšela porpvé nemohla jsem se nesmát :D
Když napnete uši, určitě uslyšíte i origoš ;-) :D

Budoucnost atrakce Captain EO

27. února 2012 v 22:49 | Loui

Hm, už dlouho jsem zase nekoukala na novinky, což je škoda protože jsem našla velmi zajímavý článek. Chtěla bych veškeré návštěvníky tohoto blogu poprosit o hlas, aby v Disneylandech Captain EO zůstal. Už jen kvůli mému sobeckému přání, až se mi podaří vykopat se z Londýna a dostat se do LA, NY, LV a dalších známých míst. Disneyland má pro mě určité místo, které spolu s chodníkem slávy, Empire State Building a jiné famouse places chci navštívit :D:D:D A co by to bylo za návštěvu Disneylandu, kdyby nehráli Captain EO? Hm? :D

Budoucnost atrakce Captain EO


EO Po smrti Michaela Jacksona fanoušci naléhali na společnost Disney, aby Captain EO vrátila zpět do zábavních parků, a Disney jejich prosby vyslyšel. Pro potěšení tisíců fanoušků, v roce 2010 Disney vrátil oblíbenou atrakci zpět do všech Disneylandů na světě. Mimochodem, tato atrakce byla poprvé představena v roce 1987 a s ní byli také představeny dvě nové písničky od Michaela.
17-ti minutový film od výkonného producenta George Luckase a režiséra Francise Forda Coppola, z roku 1986 představil krále popu v roli kapitána kosmické lodi. Když byl film s atrakcí vrácen zpět do zábavních parků, krátce poté co Micheal zemřel, fanoušci se ihned nahrnuli do Disneylandů, protože si mysleli, že tato atrakce bude funguovat jenom omezenou dobu. To se ovšem mýlili, protože společnost Disney dodnes neřekla, že atrakce je časově omezena.Tento čtvrtek atrakce slaví dva roky od jejího navrácení a Disney pořád neoznámil, kdy atrakce bude odstraněna. Minulý rok se Tokyo Disney Resort rozhodlo, že si Captain EO ponechá na dobu neurčitou. Film se také objevil v zábavním parku v Carlifornii, Epcotu a v Disneylandu v Paříži.

Momentálně běží na webové stránce OCR anketa, která zjišťuje jakou atrakci by čtenáři chtěli místo Captain EO.V úterý odpoledne více než 2, 000 čtenářů potvrdilo, že chtějí aby Captain EO zůstal v zábavních parcích navždy. Hlasování ještě pořád pokračuje, takže jestli se také chcete zúčastnit tak klikněte na následující odkaz.

Chlapec byl vyloučen, kvuli ČEMU? O_o

10. února 2012 v 17:46 | Loui
Tak jsem si řekla, že jse třeba oprášit tuhle starou a strouchnivělou rubriku. A hádejte co mě prásklo do očí?
V první chvíli jsem si myslela, že je to jen hloupý žert. Ale debilové přece jenom existují a je jich víc než dost.
Mám pocit, že pan ředitel oné školy, trochu zaspal dobu a tím tak nějak ublížil nevinému dítěti, které v chňapání se v rozkroku nevnímalo nijak jinak než taneční kreaci velice slavného zpěváka, nu což.
Jsem rozhořčená, jak takové individua vůbec můžou existovat. Být tou matkou, tak ho praštím pánví po kebuli a hledam klukovi novou školu. Která jeho talent ocenní a nebudde ho za to doslovně rvát za koule.

Chlapec byl vyloučen ze školy kvůli napodobování Michaela

Devítiletý chlapec z Minnesoty miluje Michaela Jacksona a dokonce ho dokáže, díky svému talentu, velmi slibně napodobovat. Chlapec již dva roky po sobě předváděl na školním charitativním večeru tanec na Michaelovu píseň Billie Jean. K této písničce taký patří ikonické chytání se na pásku nebo v rozkroku, čímž se Michael vyznačoval. Jenomže tento rok už došla řediteli školy 'St. Stanislaus Elementary' trpělivost a chlapce za jeho tanec seřval a vyhodil ho ze školy.
Mindy Bobergová, chlapcova matka, byla velmi rozlícená z celé situace. Nechápe, proč měl ředitel najednou problém se synovým tancem, když už ho dvakrát předtím celé škole předvedl. Mladému Lennymu tím ředitel zlomil srdce, pracoval na sobě velmi tvrdě a celý incident byl pro něj extrémně traumatizující. Pro chlapce jeho věku, ani pro nikoho jiného, určitě není příjemné být seřván před celou školou.
Ředitel chlapcův tanec popsal jako ,,nechutné a špatné chování'' a setkal se nejenom s obrovským odporem rodičů, ale také z celého světa. Evidentně pro něj vyhození chlapce ze školy nebylo dostatečné, takže ještě rozeslal emailem omluvu všem rodičům, učitelům a studentům. Neomlouval se ale za své chování, nýbrž za chování mladého Lennyho.


Zda bude vyloučení pouze dočasné a jakou bude mít tato příhoda dohru, vás budeme informovat.

Will You Be There - trochu jinak...

17. října 2011 v 23:26 | Loui
...Jak jsem říkala, moje plány se zhroutily jako domeček z karet a zase sem nic nestihla. Who cares? (Smějící se)
Akorát bych byla neskutečný barbar, kdybych to sem nedala. Ta dívka má zlato v hrdle, a Mike ví, že tohle je prostě krása nesmírná, až mi vstávali chloupky od neskutečného mrazení v zádech.
Nádhera.
Kde ta holka tak dlouho byla?
Ne, že by mě už nepřekvapila před tím, kdy předvedla excelntní výkon s písničkou od Byonce, ale tohle je favorit. Už jen pro to, že WYBT je srdcovka sama o sobě a je velice málo zpěváku, kteří to dokážou takhle nádherně zazpívat a neurazit tím... Jestli vůbec nějací jsou :))))
Páni...
WOW


Video převzato z : MJWeb

A tohle je první Audition, kde se ukázalo, co v ní je :)))

Křižovatka smrti s Michaelem v čele...

16. září 2011 v 18:26 | Loui
... aneb jak mě Rush Hour s Jackiem Chanem a Chrisem Tuckerem vytahovala z depky :D
Všichni víme jak Chris žere Mika (a také, že byli spolu dobří přátelé), a to se odrazilo v některých filmech kde hrál - tudiž i v Křižovatce smrti.
A já vám jen přináším pár záběrů kde se na něj můžete podívat...
Tak ŠOM ON! :D
Nejprve ale malá ukázečka z roku 2002 z Billboard awards, kdy Chris předával Mikovi cenu :)

Michael a jeho fanoušci

19. července 2011 v 15:30 | Loui
Nějakým nedopatřením se mi podařilo najít velmi zajímavé a celkem i funny video s Mika a jeho fanouškem, který mu věnoval brejle. Mnozí z vás si můžou klepat na čelo a říct si, že to ten kluk nemá v hlavě v pořádku, ale mě to příjde jako jedna z možných reakcí, co bych prováděla já. I když se to zdá přehnané, já tomu klučinovi závidím jen co je pravda. No a když už jsem našla tohle video, dala jsem si tu práci a našla toho víc.

Toš tak tady je výše jmenovaný chlapák, který věnoval Michaelovi sluneční brýle, a měl z toho neskutečnou radost.

Více najdete v celém článku ->

All in your name - Michael a Barry Gibb

6. června 2011 v 20:21 | Loui
Zdravím, jak už je o mě známo moc novinek už neuveřeňuji, přesto mě tahle celkově zaujala. Podle dostupných informací a ujištění Barryho Gibse ze skupiny BeeGees, uveřjní písničku All In Your Name, kterou s Michaelem připravovali. Barry nám dal kraťoučkou ukázku z písně už před časem, ale před pár dny uveřejnil delší nahrávku, která na mě celkem zapůsobila. Nestává se příliš často, aby se normální "smrtelník" mohl podívat na surový základ písničky bez jakýchkoliv efektů či hudebních nástrojů. A vidět pracovat Mika, to už je něco. Pořád nechápu jak může člověk zpívat tak vysoko a nepoškodit sluch sobě a ostatním do dvaceti kilometrů. Pravda, bavíme se o Michaelovi :D No nic, nahrávka je pod textem a já si ji jdu znovu pustit :D


Zdroj videa: MJ Online web

Michael, I see your true colors

10. dubna 2011 v 20:28 | Loui
... narazila jsem na velice krásne video. Jeho autorka ho skvěle podala. Až je vám z toho chvíli do breku a v další zase do smíchu... Asi si nevyberem :D No nic milí mojí, jdu si lehnout a čumákovat na filmík. Je mi zle, z nosu mi kape (no fuj) a kašlu jak stoletý kuřák (lahoda). Zejtra je škola a já se na učení ani nepodívala, no nechci zas vidět ty znechucená pysky. Ale nic jiného mi nezbývá.


Snad jen dodám - Michael, We see your true colors...
Mám pravdu?

Něco pro vaše hříšné duše xD( TOP 10 : SEXIEST MJ MOVES)

6. dubna 2011 v 21:21 | Loui
...asi jsem poznamenaná tématem týdne :D Ale budiž je tu TOP 10 (já vím, já vím je jich nekonečno) Mikových pohybů... Ták dámy do řady. Připravit si bryndáčky a pozorně stírat sliny :D Nebo alespoň gbeliček ať pod sebe nenaprasíte :D:D:D


No a v celém článečku máte něco na dobrej spánek :D A ty komentáře dívčiny, co video dělala stojí za to!
Damn, Michael, DAMN!


 
 

Reklama